Zimowiska 2019 w Tatrach! Dojazd kolonijny z Twojego miasta

Uzależniona od oferty
Zimowiska 2019 w Tatrach! Dojazd kolonijny z Twojego miasta

Już ruszyły zapisy na zimowiska 2019! Oferty pojawiły się na stronie kogis.pl

Zarówno dla Smyków, jak i Starszaków KOGIS przygotował ofertę pełną… śnieżnych atrakcji! Obozy organizowane są w Białce Tatrzańskiej, a tam śniegu na pewno nie zabraknie

Skiing. Skiers enjoying winter vacationKogis zaprasza na obozy narciarskie oraz snowboardowe. Będziecie jeździć w najlepszych stacjach narciarskich w Polsce: w Białce Tatrzańskiej na Kotelnicy, Kaniówce i Bani oraz na stokach w Jurgowie, Kluszkowcach i Czarnej Górze. Nie ważne czy dopiero zaczynasz przygodę z nartami/snowboardem czy już jesteś doświadczonym amatorem sportów zimowych. Instruktorzy na pierwszych zajęciach podzielą uczestników na grupy według stopnia zaawansowania – tak, aby każda grupa trenowała adekwatnie do swoich umiejętności.

OBOZY NARCIARSKIE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

OBOZY SNOWBOARDOWE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Dla zaawansowanych Uczestników przygotowano specjalną ofertę narty lub snowboard na maxa! Maksymalna liczba godzin jazdy na najlepszych stokach – to gwarancja świetnej zabawy!

Dla fanów łyżwiarstwa również przygotowano świetną ofertę!

OBÓZ ŁYŻWIARSKI W TATRACH – podczas tego obozu każdy Uczestnik nauczy się  bezpiecznej jazdy i podszlifuje swoje umiejętności. Świetni i lubiani instruktorzy zapewnią wyśmienitą zabawę!

Poza programem szkoleniowym na wszystkich czekają:

WYCIECZKA DO TERMALNEGO AQUAPARKU, TURNIEJ OSCYPKA, SLIDE SNOW, WIECZÓR REGIONALNY WRAZ Z PIECZENIEM KIEŁBASEK, MEGA TWISTER, XBOX KINECT ROOM, DART & ART. MASTERS, ZIMOWA DYSKOTEKA, TOBEEZ, PLANSZÓWKOWY ZAWRÓT GŁOWY, BILARD, BOUNCE OFF, BIAŁA INTEGRACJA I ZJAZDY NA GÓRCE, WIECZÓR FILMOWY Z GORĄCĄ CZEKOLADĄ I WIELE WIĘCEJ!

TERMINY:

13.01 – 19.01.2019
20.01 – 26.01.2019
27.01 – 02.02.2019
03.02 – 09.02.2019

Dostępny dojazd kolonijny z miast: Wrocław, Opole, Katowice, Gdańsk, Warszawa, Łódź, Bydgoszcz, Toruń 200 zł, Radom, Kielce, Kraków Poznań, Częstochowa ?

Śpiesz się liczba miejsc jest ograniczona!

Niezapomniane zimowisko – tylko z KOGIS

www.kogis.pl

Skiing, skier, winter sports – portrait of  young skier