Poronin, Białka Tatrzańska
📅 piątek 30.11.2018 do piątek 07.12.2018
cena uzależniona od oferty
Zimowiska 2019 w Tatrach! Dojazd kolonijny z Twojego miasta

Już za chwilę MIKOŁAJKI! Nie wiesz co kupić dziecku? Zimowisko w Tatrach będzie strzałem w dziesiątkę! Oferty obozów dla dzieci i młodzieży dostępne są na stronie kogis.pl

Zarówno dla Smyków, jak i Starszaków KOGIS przygotował ofertę pełną… śnieżnych atrakcji! Obozy organizowane są w Białce Tatrzańskiej, a tam śniegu na pewno nie zabraknie

Skiing. Skiers enjoying winter vacationZapraszamy na obozy narciarskie oraz snowboardowe. Będziemy jeździć w najlepszych stacjach narciarskich w Polsce. Nie ważne czy dopiero zaczynasz przygodę z nartami/snowboardem czy już jesteś doświadczonym amatorem sportów zimowych. Instruktorzy na pierwszych zajęciach podzielą uczestników na grupy według stopnia zaawansowania – tak, aby każda grupa trenowała adekwatnie do swoich umiejętności.

NARTY W BIAŁCE TATRZAŃSKIEJ

SNOWBOARD W BIAŁCE TATRZAŃSKIEJ

Poza programem szkoleniowym na wszystkich czekają:

WYCIECZKA DO TERMALNEGO AQUAPARKU, TURNIEJ OSCYPKA, SLIDE SNOW, WIECZÓR REGIONALNY WRAZ Z PIECZENIEM KIEŁBASEK, MEGA TWISTER, XBOX KINECT ROOM, DART & ART. MASTERS, ZIMOWA DYSKOTEKA, TOBEEZ, PLANSZÓWKOWY ZAWRÓT GŁOWY, BILARD, BOUNCE OFF, BIAŁA INTEGRACJA I ZJAZDY NA GÓRCE, WIECZÓR FILMOWY Z GORĄCĄ CZEKOLADĄ I WIELE WIĘCEJ!

Tym, którzy nie przepadają za sportami zimowymi KOGIS proponuje zimowiska tematyczne w Poroninie. Dostępne tematyki to między innymi obóz z językiem angielskim, OTAKU, gitarowy, fotograficzny, kryminalistyczny, detektywistyczny, survivalowy, przygodowy, łyżwiarski i wiele więcej!

TERMINY:

13.01.2019 – 19.01.2019

20.01.2019 – 26.01.2019

27.01.2019 – 02.02.2019

03.02.2019 – 09.02.2019

10.02.2019 – 16.02.2019

Dostępny dojazd kolonijny z z większych miast ?

Śpiesz się liczba miejsc jest ograniczona!

Niezapomniane zimowisko – tylko z KOGIS

www.kogis.pl