pl. J. III Sobieskiego 2 mapa

sobota 18.01.2020

Zimowe lampiony – warsztaty. Bytom

Zima sprzyja tworzeniu tajemniczych opowieści i legend. Dlatego tym razem w czasie sobotnich zajęć będziemy tworzyć czarodziejskie lampiony. Za pomocą prostych materiałów, takich jak szklany słój i papier, każdy uczestnik warsztatów będzie miał szansę wykonać własną latarenkę, która rozjaśni styczniowe ciemności. Uczestnicy według własnego uznania zdecydują, co ukryje się wewnątrz latarni – mroczny krajobraz, słodka wróżka, a może tajemnicza syrena? Ogranicza nas tylko nasza własna wyobraźnia.

data: 18 stycznia 2020 roku (sobota), godz. 12.30
miejsce: pl. J. III Sobieskiego 2
prowadzi: Zuzanna Orzeł
zapisy na zajęcia: Dział Edukacji, tel. 32 281-82-94, w. 127