Zimowe Igrzyska Cyrkowe

Klub 303, os. Dywizjonu 303 nr 1 mapa

sobota 17.02.2018

Wstęp wolny

Nawigacja wiadomościWiadomość 3 z 48 Poprzednia Następna change-formatchange-format Temat: Zimowe Igrzyska Cyrkowe

W tegorocznej ofercie Klubu 303 Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta na zimową przerwę w nauce znalazły się Cyrkowe Ferie. Podczas tygodniowych warsztatów dzieci będą doskonalić swoje umiejętności i zdobywać nowe sprawności w zakresie akrobatyki, żonglerki, balansu, klaunady, jazdy na monocyklach i chodzenia na szczudłach.

W ramach finału pierwszych Cyrkowych Ferii, w sobotę 17 lutego o godz. 17.00, Klub 303 (os. Dywizjonu 303 nr 1) zaprasza na otwarte wydarzenie dla całych rodzin – Zimowe Igrzyska Cyrkowe.

Na początek instruktorzy wprowadzą wszystkich w świat cyrku poprzez rozgrzewkę i ćwiczenia cyrkowe. Następnie zorganizowane zostaną rodzinne gry oraz krótkie warsztaty z chodzenia na szczudłach i ćwiczenia równowagi na rola bola.
W drugiej części nastąpi podział na drużyny, które wezmą udział w wielkich Igrzyskach Cyrkowych. Uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił w kilku konkurencjach m.in. wyścigu na szczudełkach wiaderkowych, wyścigu na szczudełkach „czaplach”, rola-bola na czas, skakanie na skakance – kto więcej i freestylowo – na najlepszy styl skakania lub wykonane tricki oraz bieg z podrzucaniem piłki.

Po sportowych zmaganiach przyjdzie chwila odpoczynku, w której to uczestnicy Cyrkowych Ferii w Klubie 303 zaprezentują zdobyte przez siebie umiejętności. Po pokazie ogłoszone zostaną wyniki Zimowych Igrzysk Cyrkowych.

Organizatorzy serdecznie zapraszają rodziców z dziećmi, dziadków z wnukami, całe rodziny, do udziału w tej cyrkowej rywalizacji. Doskonała zabawa gwarantowana!           

Klub 303 od kilku lat zajmuje się propagowaniem działań cyrkowych i teatru ulicznego na terenie Nowej Huty, realizując szereg wydarzeń i happeningów oraz prowadząc grupy: Grupę Happenerską Nowa Huta (w latach 2007-2013) oraz Grypę Cyrkową od 2013 r. Uczestniczy w międzynarodowych projektach współpracując ze Stowarzyszeniami Naphtaline i Gwennili oraz Teatrem Zeotrope (Francja), a także Zirkusschule Tasifan (Niemcy). Na co dzień pracuje na rzecz środowiska lokalnego Dzielnicy XIV Czyżyny organizując różnorodne zajęcia i imprezy dla różnych grup wiekowych: maluszków, dzieci i młodzieży, dorosłych oraz seniorów.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Klub 303

Klub 303 działa w strukturach Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta.
W ofercie kursy, warsztaty oraz różnorodne projekty dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów m.in.:
• Akademia Maluszka
• zajęcia kreatywne dla dzieci i opiekunów Dogoń Żyrafę

Więcej

Adres:

os. Dywizjonu 303, nr 1
31– 871 Kraków


Kontakt:

12 681 39 78
klub303@krakownh.pl
http://www.krakownh.pl

 
ZOBACZ TAKŻE:cyrksportowozima