Zimowa Arena. Nowe atrakcje dla krakowian przy TAURON Arenie Kraków

📅 poniedziałek 17.01.2022 do niedziela 30.01.2022
Zimowa Arena. Nowe atrakcje dla krakowian przy TAURON Arenie Kraków

Szukacie pomysłów na aktywne spędzenie zimowych miesięcy? Mamy dla Was idealną propozycję. Zapraszamy do „Zimowej Areny” – strefy, która do końca lutego będzie działała przy TAURON Arenie Kraków. Czeka tam na Was lodowisko, tor curlingowy, pyszne jedzenie i mnóstwo dodatkowych atrakcji.

W czasie ferii zimowych, które w Małopolsce rozpoczną się 17 stycznia i potrwają do 30 stycznia lodowisko przy TAURON Arenie Kraków będzie czynne od poniedziałku do czwartku w godz. 9:00-21:00 oraz od piątku do niedzieli w godz. 9:00-22:00. Codziennie o godz. 12:00, 15:00 i 18:00 – półgodzinna przerwa techniczna.

Dzięki współpracy z Wydziałem Sportu Urzędu Miasta Krakowa dzieci i młodzież szkolna z Krakowa, w wybranych godzinach, mogą skorzystać z lodowiska bezpłatnie. W okresie ferii będzie to możliwe w dni powszednie w godzinach 9:00-15:00.

Dodatkowe informacje o lodowisku oraz regulamin akcji „Bezpłatny wstęp na lodowisko dla dzieci i młodzieży szkolnej z Krakowa” są dostępne na stronie: www.tauronarenakrakow.pl/lodowisko-przy-tauron-arenie-krakow-harmonogram-styczen-2022

Pyszności i atrakcje dla całej rodziny

Strefa gastronomiczna Areny Garden i Arena Coffee w Małej Hali będą czynne od poniedziałku do piątku w godz. 11:00-20:00, a w soboty i niedziele w godz. 10:00-20:00. W ofercie są m.in. frytki, pizza, dania z grilla, burgery, kebaby, dania meksykańskie i węgierskie oraz słodycze: gofry, donuty serwowane w Słodziaku i pyszne desery oraz ciepłe napoje w Arena Coffee.

Dodatkowe kalorie będzie można spalić na pontonowej górce zjazdowej (Snow tubing) w godzinach działania strefy gastronomicznej.

W czasie ferii w Arenie Garden będzie można wziąć udział w niedzielnych animacjach z Doktorem Clownem – 23 stycznia i 30 stycznia (w godz. 12:00-16:00) oraz we wspólnym dekorowaniu ciasteczek z okazji Dnia Babci i Dziadka – 22 stycznia (sobota) o godz. 13:00 w Arenie Coffee. Dodatkowe informacje znajdziecie na stronie:  www.facebook.com/ArenaGardenKrakow.

Ferie z curlingiem

Krakowski Klub Curlingowy zaprasza na coroczną akcję „Ferie z curlingiem”. Po raz pierwszy odbędzie się ona na torze curlingowym w TAURON Arenie Kraków.

Bezpłatne zajęcia będą się odbywać od wtorku do piątku, w godz. 14:00-17:00, obowiązują wcześniejsze zapisy. Dodatkowe informacje będą dostępne wkrótce na stronie www.curlingwkrakowie.pl.

Każdy uczestnik będzie miał zapewniony profesjonalny sprzęt w postaci szczotki, slajda do ślizgu na lodzie oraz kamienie do gry. Należy pamiętać, aby wziąć ze sobą wygodny ubiór, obuwie zmienne sportowe, koniecznie czyste i dużo zapału do gry.

www.facebook.com/kkc.curlingwww.facebook.com/curlingwkrakowie

Do Zimowej Areny zapraszają: Arena Kraków S.A., Meta Sp. z o.o., Urząd Miasta Krakowa – Wydział Sportu oraz Krakowski Klub Curlingowy.