Dodaj swoje wydarzenia, zajęcia, atrakcje +
Self-care

Zima w Mieście 2013

📅 wtorek 15.01.2013 do piątek 25.01.2013
Zima w Mieście 2013

15-18 i 22-25 stycznia

Wtorek (15.01./22.01)

godz. 13:00 -15:00 „Mydło lubi zabawę" czyli warsztaty mydlane.
Dzieci dowiedzą się jak powstaje mydło i będą miały okazję własnoręcznie wykonać mydełko. Samodzielnie wybiorą kształt, zapach, kolor i dodatki do swojego autorskiego mydełka. Cena: 34zł ( 2szt mydełek)

Środa (16.01./23.01)

godz. 13:00 – Warsztaty kulinarne -Zrób to sam.
Dzieci przy niewielkiej pomocy będą miały okazję spróbować własnych sił w pieczeniu babeczek z nadzieniem. Wspaniałe kulinarne doświadczenie, które zakończy się oczywiście degustacją słodkich specjałów! Cena: 19zł (w cenę wliczone jest wykonanie 2 babeczek a także gorący lub zimny napój).

godz. 15:00 – Warsztaty Decoupage – moje małe zoo. Warsztaty plastyczne, na których dzieci samodzielnie ozdobią figurki zwierząt z papier mache techniką decoupage. Wspaniała, ręcznie wykonana pamiątka, która może stać się piękną ozdobą pokoju dziecięcego! Cena: 19zł (w cenę wliczony jest gorący lub zimny napój)
PAKIET: 2 warsztatów (kulinarne i plastyczne) 33zł /dziecko

Czwartek (17.01./24.01 )

godz. 13:30 – warsztaty kulinarne – Zrób to sam. Dzieci przy niewielkiej pomocy będą miały okazję spróbować własnych sił w pieczeniu bułeczek orkiszowych. Uczestnicy samodzielnie wyrobią ciasto, uformują bułeczki a następnie przygotują z nich kanapki dla siebie na lunch! Będzie pysznie i zdrowo!

godz. 14:30 – Eko miasto, czyli coś z niczego. Zajęcia plastyczne oparte na przedmiotach przeznaczonych do recyklingu. Dzieci mają do dyspozycji czyste pojemniki po produktach spożywczych, rolki po ręcznikach papierowych, pudełka, nakrętki, słomki i inne drobiazgi o różnych formach, fakturach, kształtach i kolorach. Z tych przedmiotów, które czekają na ponowne życie dzieci stworzą Eko Miasto. Świetna zabawa i nauka dbania o środowisko!
(Dzieci na koniec obu warsztatów skosztują kanapek orkiszowych i napoją się gorącym lub zimnym napojem).
PAKIET: 2 warsztatów (warsztaty kulinarne oraz eko miasto) 33zł/ dziecko

Piątek (18.01/25.01.)

godz . 12:00 – warsztaty kulinarne – Zrób to sam. Dzieci przy niewielkiej pomocy będą miały okazję spróbować własnych sił w pieczeniu wytrawnych babeczek. Zaskakujące będzie dla nich to, że do „babeczki" można dodać również marchewkę czy np. kurczaka – i może smakować rewelacyjnie! Wspaniała alternatywa na pożywny posiłek w innej postaci! Cena: 19zł (w cenę wliczone są 2 babeczki a także gorący lub zimny napój)

godz.14:00 -warsztaty szyciowe – tańcowała igła z nitką. W trakcie warsztatów dzieci samodzielnie zaprojektują i uszyją zimowego stworka o najróżniejszych kształtach, wzorach i kolorach oraz poznają tajniki sztuki krawieckiej- czyli jak się obsługiwać z igłą i nitką Wspaniała, ręcznie wykonana pamiątka może stać się ulubionym pluszakiem na lata!! Cena: 19zł (w cenie gorący lub zimny napój).
PAKIET: 2 warsztatów (kulinarne i szyciowe) 33zł /dziecko

godz. 17.30 -warsztaty z robotami i Młodym Technikiem. Dzieci będą samodzielnie budować z klocków LEGO MINDSTORMS swoje roboty, następnie zaprogramują i ożywią za pomocą programu komputerowego!
Cena: 32zł /dziecko (2h: 1x2godzinne spotkanie) PAKIET: 2 warsztaty 50zł (4h: 2x 2godzinne spotkania 18 i 25.01)

REZERWACJA MIEJSC: WWW.CAFEBEBE.PL