zima w mieście 2012

środa 01.02.2012 do niedziela 12.02.2012

Od 28 stycznia do 12 lutego 2012 roku (Ferie Zimowe) serdecznie zapraszamy do EduParku na EduFerie gdzie czeka na wszystkich małych i dużych naukowców moc atrakcji.

Rozpoczniemy w sobotę 28 stycznia kolejnymi wykładami z cyklu Pasje Dziecięce, które na zakończenie zostaną uświetnione specjalnym „Mroźnym Pokazem Naukowym”.

Od wtorku do piątku zapraszamy na naszą wystawę interaktywną, która stale się rozrasta, a także do kącika gier i zabaw logicznych. Dodatkowo codziennie o 12.00 przez godzinę będziemy wspólnie eksperymentować na „Mroźnych EduWarsztatach” na których odkryjemy tajemnice temperatury oraz poznamy właściwości ciał poddanych wpływowi ciekłego azotu.
W Środy o 12.00 zapraszamy, na cieszące się w wakacje dużym zainteresowaniem, „Artystyczne Środy”. Tym razem dokładnie przyjrzymy się Zimie, jej kolorom, kształtom i w twórczy sposób postaramy się odtworzyć piękno tej niezwykłej pory roku.

W weekendy zapraszamy na warsztaty rodzinne z Akademią Mądre Brzdące oraz specjalne „Mroźne Pokazy Naukowe”.

ZAPRASZAMY!

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
zima w mieście 2012

EduPark - Centrum Edukacji dla Dzieci i Młodzieży

  EduPark Centrum Edukacji dla Dzieci i Młodzieży to miejsce stworzone, by pokazać najmłodszym i tym trochę starszym,  że nauka nie jest nudna, a nawet może bawić ! Pragniemy udowodnić wszystkim, że poprzez zabawę także można się …

Więcej

Adres:

Gdański Park Naukowo-Technologiczny
Ul. Trzy Lipy 3
80-172 Gdańsk


Kontakt:

58 739-61-47
biuro@edupark.gpnt.pl
http://www.edupark.gpnt.pl

Rodzinne wyjazdy

Zobacz także