Zima w Kadrze – ferie zimowe dla dzieci w wieku 7-13 lat

Dom Kultury Kadr w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy
📅 poniedziałek 28.01.2019 do piątek 08.02.2019
Zima w Kadrze - ferie zimowe dla dzieci w wieku 7-13 lat

Ferie w „Kadrze” to okazja, by odpocząć od codziennej, szkolnej rutyny i nauczyć się tego, czego w szkole nie uczą: jak łączyć przyjemne z pożytecznym!

28.01.2019-8.02.2019 (poniedziałek – piątek)

1 tydzień  28.01.2019 – 1.02.2019

2 tydzień 4.02.2019– 8.02.2019

Dzieci wyruszą w podróż dookoła świata, poznają nowe technologie i stare zwyczaje..

Rozbudzimy ich ciekawość, oferując kilka bloków tematycznych.

Dla grupy wiekowej  7 – 9 lat do wyboru, aż 4 cykle tematyczne!

Cykl 1 – Programowanie i robotyka/Było sobie miasto, czyli zajęcia architektoniczne – to blok, który na pewno spodoba się umysłom ścisłym i poszerzy wyobraźnię przestrzenną.

Cykl 2 – Akrobatyka/Podróże artystyczne dookoła świata – trochę ruchu i sztuk wizualnych, które przeniosą w różne zakątki świata

Cykl 3 – Break dance/Warsztaty komiksowe – niecodzienne pomysły i wyobraźnię u nas można przenieść w autorskie opowieści komiksowe!

Cykl 4 – Capoeira/Street Art – poprawienie kondycji fizycznej i koordynacji ruchowej połączone z zabawą przy brazylijskich rytmach oraz przeniesienie się do świata tworzenia sztuki miejskiej.

Grupa wiekowa 10 – 13 lat

W godzinach 10.00-12.00

1. Było sobie miasto – zajęcia architektoniczne, połączone z zabawą, które poszerzą wyobraźnię przestrzenną i dostarczą dużą ilość pozytywnych wrażeń.
  2. Street Art – który przeniesie nas w czasie – wszystko o sztuce miejskiej, od prehistorii do czasów współczesnych.

Chcielibyśmy jednak, żeby ten czas był zapełniony w niepowtarzalne wrażenia, dlatego:

w godzinach 12.30 – 14.00 proponujemy:

1. Break Dance – elementy breakdance, hip-hop, jazz, jogi oraz innych technik tanecznych, umożliwią rozwój artystyczno-sportowy
  2. Robotyka/programowanie – Wspólnie wybudujemy sejsmograf i zaprojektujemy budynki tak, by przetrwały trzęsienie ziemi. Wyślemy misję ratunkową po zagubioną pandę i skonstruujemy maszynę ostrzegającą przed wybuchami wulkanów!

Zapraszamy do KADRU, więcej informacji na stronie :

lub w recepcji Domu Kultury „KADR”

Ilość miejsc ograniczona.