Zima w FINA: Jaskiniowiec

FINA , Wałbrzyska 3/5 mapa

wtorek 18.02.2020

Zima w FINA: Jaskiniowiec

FINA zaprasza zorganizowane grupy dzieci, uczestników akcji „Zima w mieście” oraz inne zainteresowane osoby, na bezpłatne pokazy animacji lalkowych.

W każdy wtorek i czwartek ferii zimowych udamy się w niesamowitą podróż – zobaczymy, jak wygląda życie prawdziwych jaskiniowców oraz będziemy uczestniczyć w wielkiej serowej pogoni z Ludwikiem i Solanem. Każdy pokaz poprzedzi krótka prelekcja wprowadzająca uczestników w tematykę filmu oraz pozwalająca lepiej go zrozumieć.

WT | 18.02 | g. 10:00 | sala Ziemia Obiecana
Jaskiniowiec, reż. Nick Park, Francja, Wielka Brytania 2018, 89 minut
W zamierzchłych czasach, gdy nie było Facebooka, prądu i ciepłej wody, a w zagrodzie za jaskinią pasły się dinozaury, rozgrywa się pełna szalonych przygód historia dzielnego Duga, który musi zjednoczyć swą jaskiniową ferajnę przeciw nadchodzącemu zagrożeniu. W świecie, w którym zamiast psa każdy mógł mieć mamuta, a zaostrzony kamień był gadżetem na miarę dzisiejszego smartfona, nadejście pulsującej hałaśliwą nowoczesnością Epoki Brązu zwiastuje nieuniknione kłopoty.

Wstęp
Udział w pokazach wymaga rejestracji. Aby zarezerwować miejsce, zaakceptuj regulamin wydarzenia oraz wypełnij formularz internetowy.

Więcej:  http://www.nina.gov.pl/wydarzenia/jaskiniowiec-zima-w-fina/

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:film

Zobacz także