Zielony zawrót głowy. Zajęcia dla rodzin z dziećmi

Ekspozycja Bramy Poznania
📅 sobota 23.11.2019
Zielony zawrót głowy. Zajęcia dla rodzin z dziećmi
Jaki wpływ na klimat ma każdy z nas? Jak zmienić nasze codzienne miejskie nawyki, żeby zmniejszyć nasz ślad ekologiczny? Przed nami seria rodzinnych wyzwań i ekologicznych eksperymentów.

Jak być ekologicznym w codziennym życiu? Na czym polegała koncepcja klinów zieleni w Poznaniu? Jakie wynalazki prezentowała Powszechna Wystawa Krajowa? Zapraszamy na rodzinne zajęcia towarzyszące wystawie czasowej „Dom. Miasto. Ogród. Twórczość Janiny i Władysława Czarneckich”. Będziemy eksperymentować, projektować i rozwijać wyobraźnię. Zastanowimy się też nad współczesnymi wyzwaniami ekologicznymi.

Cykl Dom. Miasto. Ogród.

Rodziny z dziećmi (7-12 lat). Godzina 10:30