Zielone Szkoły z Akademią Samodzielności

Lipowy Przylądek, Sielpia Wielka, Bęsia mapa

wtorek 03.09.2019 do piątek 27.09.2019

Zielone Szkoły z Akademią Samodzielności

Jesienne oraz wiosenno – letnie (2019 – 2020) „Zielone Szkoły” z Akademią Samodzielności

Co nas wyróżnia na rynku?

„Zielone Szkoły” organizowane przez Akademię Samodzielności dostarczają rozrywki dzieciom połączonej z edukacją podaną w niestandardowy sposób, a jednocześnie pomagają Wychowawcom w osiąganiu celów edukacyjnych. W bardzo ciekawy i angażujący dzieci sposób uczą je samodzielności oraz budują w nich poczucie odpowiedzialności. Uwzględniają różnorodną tematykę począwszy od spraw bezpieczeństwa, poprzez relacje interpersonalne, naukę dziecka postępowania w niebezpiecznych i stresowych sytuacjach (pierwsza pomoc, dziecko-obcy na ulicy, na zapobieganiu agresji skończywszy). Co ważne, specyfika warsztatów prowadzonych na „Zielonej szkole” jest dopasowana do wymagań i oczekiwań Wychowawcy oraz Dyrekcji. Proces indywidualizacji oferty realizujemy poprzez spotkanie z wychowawcą klasy i omówienie zaproponowanej tematyki warsztatów. Jeżeli zajdzie potrzeba i nauczyciel zgłosi takie zapotrzebowanie – dopasowujemy warsztaty do specyfiki klasy (np. więcej zajęć na temat radzenia sobie z agresją kosztem zajęć na świeżym powietrzu lub odwrotnie). Spotkanie z wychowawcą celem omówienia szczegółowej tematyki odbywa się zwykle na około dwa miesiące przed terminem wyjazdu.

W trakcie wyjazdów wykorzystujemy unikalną wiedzę instruktorską oraz wiele profesjonalnych i jednocześnie ciekawych narzędzi szkoleniowych (defibrylator AED, fantomy, zestaw do pomocy przy zakrztuszeniu, zestawy do pozoracji ran).

Zapisy na „Zielone szkoły we wrześniu 2019 oraz kwietniu-czerwcu 2020 ruszyły!

Tel: 505602171

Mail: przemyslaw.jakobczyk@akademia-samodzielnosci.pl

Zapraszamy zainteresowanych wychowawców oraz nauczycieli do zapoznania się z ofertą wszystkich aktywności Akademii Samodzielności skierowanych do szkół:

https://drive.google.com/drive/folders/1eA1u4RN_WmrXRWSRF5A63BLhJ04proMS?fbclid=IwAR2gAnaBCs8VXUywXvqR7rt5gknpUO7Q-BOTGUYvh3otmYxqLaaoqhQsjXE

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Akademia Samodzielności

Akademia Samodzielności

"Akademia Samodzielności” to projekt wychodzący naprzeciw zagrożeniom, jakie pojawiają się na co dzień, i na które narażone są nasze dzieci.  Nadrzędnym celem projektu jest nauka samodzielności dzieci w wieku 6-14 lat. Pod pojęciem –nauka samodzielności rozumiemy: • …

Więcej

Adres:

Akademia Samodzielności
os. Lisi Jar 50
05-270 Marki


Kontakt:

505 602 171
przemyslaw.jakobczyk@akademia-samodzielnosci.pl
http://www.akademia-samodzielnosci.pl
facebook