Zielone szkoły – rok szkolny 2019/2020

Lipowy Przylądek, Sielpia Wielka, Bęsia mapa

niedziela 15.09.2019 do wtorek 15.10.2019

Zielone szkoły - rok szkolny 2019/2020

Akademia Samodzielności zaprasza do kontaktu Wychowawców, Rodziców oraz Dyrektorów Szkół chcących zaplanować wyjazdy klasowe dzieci na „Zielone szkoły” w nadchodzącym roku szkolnym.

Organizujemy „Zielone szkoły” zarówno w okresie jesiennym (wrzesień/październik) jak i wiosenno – letnim (kwiecień – czerwiec 2020). Do dyspozycji dzieci posiadamy trzy lokalizacje (w zależności od potrzeb i długości pobytu): Lipowy Przylądek (30 km od Warszawy, nad Narwią) – 3 dniowe pobyty dla min. 40 dzieci (2 klasy), Sielpia Wielka (woj. świętokrzyskie) – 4-5 dniowe pobyty dla min. 50 dzieci oraz Bęsia (woj. warmińsko mazurskie) – 5 dniowe pobyty dla min. 50 dzieci.

Specyfika „Zielonych szkół” z Akademią Samodzielności polega na wspólnym z wychowawcą doborze planu zajęć dopasowanego do potrzeb klasy. Tematyka warsztatów zostaje wspólnie ustalana w oparciu o bloki tematyczne takie jak: relacje między rówieśnikami, bezpieczeństwo (umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach: relacje z obcym-dorosłym, pożar, zasłabnięcie, burza…), pierwsza pomoc, survival, gry i zabawy integrujące grupę, elementy samoobrony.

Gwarantujemy:

– dużą porcję praktycznej wiedzy podanej w ciekawej i interesującej formule

– mało wolnego czasu

– wykwalifikowaną kadrę Instruktorów z wieloletnim doświadczeniem

– pozytywną energię i dużo dobrej zabawy

Kontakt:

mail: przemyslaw.jakobczyk@akademia-samodzielnosci.pl

Tel: 505602171

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Akademia Samodzielności

Akademia Samodzielności

"Akademia Samodzielności” to projekt wychodzący naprzeciw zagrożeniom, jakie pojawiają się na co dzień, i na które narażone są nasze dzieci.  Nadrzędnym celem projektu jest nauka samodzielności dzieci w wieku 6-14 lat. Pod pojęciem –nauka samodzielności rozumiemy: • …

Więcej

Adres:

Akademia Samodzielności
os. Lisi Jar 50
05-270 Marki


Kontakt:

505 602 171
przemyslaw.jakobczyk@akademia-samodzielnosci.pl
http://www.akademia-samodzielnosci.pl
facebook

Boże Narodzenie z 5.10.15.

Zobacz także