Zielone szkoły 2020 z Akademią Samodzielności

Lipowy Przylądek, Sielpia Wielka, Bęsia mapa

piątek 01.05.2020 do piątek 15.05.2020

Zielone Szkoły z Akademią Samodzielności

Indywidualizujemy ofertę poprzez spotkanie z wychowawcą klasy i omówienie zaproponowanej tematyki warsztatów na dwa miesiące przed wyjazdem na „Zieloną szkołę”. Jeżeli zajdzie potrzeba i nauczyciel zgłosi takie zapotrzebowanie – dopasowujemy warsztaty do potrzeb pedagogicznych klasy (np. więcej zajęć na temat radzenia sobie z agresją kosztem zajęć na świeżym powietrzu lub odwrotnie).

Warsztaty Akademii Samodzielności w bardzo ciekawy i angażujący dzieci sposób uczą je samodzielności oraz budują w nich poczucie odpowiedzialności.

W trakcie wyjazdów wykorzystujemy unikalną wiedzę instruktorską oraz wiele profesjonalnych i jednocześnie ciekawych narzędzi szkoleniowych (defibrylator AED, fantomy, zestaw do pomocy przy zakrztuszeniu, zestawy do pozoracji ran).

Realizujemy wyjazdy dwu-, trzy-, cztero- oraz pięciodniowe

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Akademia Samodzielności

Akademia Samodzielności

"Akademia Samodzielności” to projekt wychodzący naprzeciw zagrożeniom, jakie pojawiają się na co dzień, i na które narażone są nasze dzieci.  Nadrzędnym celem projektu jest nauka samodzielności dzieci w wieku 6-14 lat. Pod pojęciem –nauka samodzielności rozumiemy: • …

Więcej

Adres:

Akademia Samodzielności
os. Lisi Jar 50
05-270 Marki


Kontakt:

505 602 171
przemyslaw.jakobczyk@akademia-samodzielnosci.pl
http://www.akademia-samodzielnosci.pl
facebook

Zobacz także