Żegnamy mleko mamy – książka dla dzieci. Darmowa dostawa dla naszych czytelników!

📅 środa 28.11.2018 do czwartek 06.12.2018
Żegnamy mleko mamy - książka dla dzieci

„Żegnamy mleko mamy” to prawdopodobnie pierwsza polska książka dla dzieci, która pomaga dzieciom łagodniej przejść przez proces zakończenia karmienia piersią.

Historia małego Kuby wprowadza maluchy w temat odstawienia od piersi, z pomocą prostych rymowanek pokazuje inne sposoby na zaśnięcie lub uspokojenie się, przygotowuje do pożegnania się z mlekiem mamy.

Książka stanowi nieocenione wsparcie dla rodziców, jest dla nich idealnym narzędziem  – dostosowanym do możliwości dziecka i przyjemnym w odbiorze. Treści powstały w konsultacji z psychologiem. Są zgodne z ideą rodzicielstwa bliskości, uwzględniają rolę taty w procesie odstawienia.

Premiera książki odbędzie się 6 grudnia 2018 r. Właśnie ruszyła przedsprzedaż na stronie www.zegnamymleko.pl.

UWAGA! Dzięki uprzejmości Autorki, tylko dla czytelników Miasta Dzieci mamy promocję w postaci darmowej wysyłki książki „Żegnamy mleko mamy”do czwartku 29.11 do godziny 23:59 na hasło miastodzieci! Zajrzyjcie na stronę www.zegnamymleko.pl!

Autorką książki jest Joanna Świercz, z wykształcenia psycholog, prywatnie mama 2,5-letniego synka. Ilustracje i projekt okładki wykonała Kamila Stankiewicz.

Samodzielne Rodzicielstwo
Samodzielne Rodzicielstwo -wideoporadmik dla rodziców