Zdobywcy Łódzkich Parków

sobota 01.03.2014 do środa 14.05.2014

Zapraszamy wszystkich miłośników spacerów i wycieczek po Łodzi do udziału w konkursie „Zdobywcy Łódzkich Parków”. Konkurs polega na odwiedzeniu w okresie od 24 lutego do 14 maja jak największej liczby łódzkich parków i terenów zieleni.

24.02. – 14.05.14

Zdobywcy Łódzkich Parków

Zapraszamy wszystkich miłośników spacerów i wycieczek po Łodzi do udziału w konkursie Zdobywcy Łódzkich Parków. Konkurs polega na odwiedzeniu w okresie od 24 lutego do 14 maja jak największej liczby łódzkich parków i terenów zieleni. Wizytę w parku należy udokumentować poprzez umieszczenie na stronie wydarzenia Zdobywcy Łódzkich Parków na naszym profilu na FB: własnego, możliwie czytelnego zdjęcia przy tabliczce z nazwą parku (skweru, lasu, zieleńca). Zdjęcia od jednej osoby należy zamieszczać w jednym, samodzielnie utworzonym folderze.

W konkursie przewidziano:
1 nagrodę główną – dla osoby, która prawidłowo zamieści zdjęcia konkursowe z największej ilości parków i terenów zieleni oznaczonych tabliczkami przygotowanymi przez ZZM.
W przypadku, gdy więcej niż 1 osoba zamieści zdjęcia z wszystkimi tablicami, zwycięzcą będzie osoba, która komplet zdjęć zamieści jako pierwsza.
10 nagród – dla osób, które jako pierwsze zamieszczą minimum 30 zdjęć konkursowych.
1 nagrodę specjalną – rozlosowaną pośród wszystkich uczestników konkursu.

Szczegółówy regulamin znajduje się na stronie.
Osoby nie posiadające konta na facebooku prosimy o przesyłanie zdjęć na kontakt@zielonalodz.info wraz z podaniem danych kontaktowych.

http://www.zielonalodz.info 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie