Zdobądź tytuł Czytelnika Roku w Bibliotece Kraków!

czwartek 02.02.2023 do wtorek 28.02.2023

Zdobądź tytuł Czytelnika Roku w Bibliotece Kraków!

Biblioteka Kraków zaprasza miłośników książki w każdym wieku do udziału w tegorocznej edycji Konkursu Czytelnik Roku.

Udział w nim może wziąć każdy, kto posiada aktywną kartę Biblioteki Kraków. Uczestnik konkursu otrzyma Paszport Czytelnika, w którym będzie zbierał pieczątki za przeczytane w ciągu roku książki lub audiobooki.

Zgodnie z regulaminem tytuł „Czytelnika Roku 2023″ zdobędzie uczestnik, który zbierze co najmniej 150 pieczątek za zwrócone książki i przynajmniej jedną pieczątkę za udział w wydarzeniu kulturalnym polecanym przez Bibliotekę Kraków. Do zdobycia jest również tytuł „Czytającego Rodzica”, adresowany do rodziców lub opiekunów prawnych dzieci do 6. roku, które zgłoszono do udziału w konkursie.

W ubiegłorocznej odsłonie Konkursu wzięło udział ponad 900 osób.

Konkurs trwa od 2 lutego do 31 grudnia br., a ogłoszenie jego wyników i wręczenie nagród, ufundowanych przez partnerów i organizatora przedsięwzięcia, nastąpi w lutym 2024. Partnerami są: Galeria Bronowice, Wydawnictwo Literackie i Krakowski Teatr Scena STU oraz KBF – operator programu Kraków Miasto literatury UNESCO.

Pełny regulamin oraz bieżące informacje konkursowe dostępne są na stronie www.biblioteka.krakow.pl oraz w filiach Biblioteki Kraków.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie