Zbuduj makietę miasta podczas 39. Dni Bełchatowa!

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie
📅 niedziela 01.07.2018
Nawigacja wiadomościWiadomość 5 z 20 Poprzednia Następna change-formatchange-format Temat: Zbudują makietę miasta, podczas 39. Dni Bełchatowa!

Tegoroczne Dni Bełchatowa upłyną nie tylko pod znakiem muzycznych koncertów, ale też atrakcyjnych wydarzeń okołoscenicznych! Jednym z nich będzie budowa makiety miasta Bełchatowa, która ruszy w niedzielę (1.07), w sąsiedztwie sceny muzycznej.

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zachęca osoby z zacięciem budowlanym oraz całe rodziny, do wzięcia udziały w tej niecodziennej akcji!

Aby stać się konstruktorem, wystarczy przynieść ze sobą wykonany wcześniej niewielki, kartonowy element makiety (może to być budynek lub inny obiekt budowlany) i włączyć się do zabawy!
Co to będzie – zależy tylko od Was! Przyda się każda budowla – dom rodzinny, szkoła, lokal, element miejskiej infrastruktury czy inny charakterystyczny dla naszego miasta obiekt. Z przyniesionych przez bełchatowian prac, powstanie jedyna taka, kartonowa makieta miasta!