Zbiórka krwi w Galerii Bemowo

Galeria Bemowo mapa

sobota 02.10.2021

Zbiórka krwi w Galerii Bemowo

Oddając krew ratujesz życie! Przyjdź w sobotę 2 października do mobilnego punktu pobrań w Galerii Bemowo, weź udział w akcji krwiodawstwa i pomóż uzupełnić zasoby banków krwi, które opustoszały w trakcie epidemii COVID-19. Krew i płytki krwi zebrane podczas akcji trafią do dzieci chorych na białaczkę z województwa mazowieckiego. Organizatorem akcji jest stowarzyszenie „Dać siebie innym”, a partnerem hipermarket Carrefour.

Krew jest bezcenna – nie można jej wyprodukować ani zastąpić. W okresie pandemicznym drastycznie spadła liczba krwiodawców, a tym samym ilość zasobów w bankach krwi. W sobotę, 2 października, w godzinach 10:00-15:00 przed Galerią Bemowo stanie krwiobus – specjalny autobus do mobilnego poboru krwi. Tych z Państwa, którzy mają nie więcej niż 65 lat lub – w przypadku oddawania krwi po raz pierwszy – nie więcej niż 60 lat i ważą nie mniej niż 50 kg, zachęcamy do wsparcia potrzebujących. Aby oddać krew, należy:

  • być zdrowym,
  • być trzeźwym,
  • być wyspanym i po lekkim posiłku,
  • w ciągu doby poprzedzającej oddanie krwi należy dobrze nawodnić organizm, czyli wypić około 2 litry płynów (woda mineralna, soki),
  • zabrać ze sobą dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający tożsamość.

O bezpieczeństwo całego procesu zadba profesjonalny personel, a przed wejściem do krwiobusu odbędzie się wstępna kwalifikacja i pomiar temperatury.

Wydarzenia w Galerii Bemowo odbywają się przy zachowaniu najwyższych środków bezpieczeństwa. Więcej informacji na temat rozwiązań stosowanych w Galerii Bemowo można znaleźć na stronie internetowej https://www.galeria-bemowo.pl/bezpieczne-zakupy/.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Orchidea Pr agencja marketingowo reklamow

Orchidea PR

Informujemy o ciekawych wydarzeniach dla rodzin z dziećmi, które odbywają się w:

Galerii Bemowo w Warszawie; Centrum Handlowym NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim.

Zapraszamy!

Więcej

Adres:

Galeria Bemowo w Warszawie; Centrum Handlowe NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim

Kontakt:

orchidea@orchideapr.pl
http://orchideapr.pl/pl

ZOBACZ TAKŻE:charytatywniezdrowie