Zbieraj Krasnale – rodzina prawie w komplecie

Arkady Wrocławskie mapa

sobota 14.09.2019 do niedziela 29.09.2019

Zbieraj Krasnale – rodzina prawie w komplecie

Mija pół roku od kiedy w Arkadach Wrocławskich zamieszkała sympatyczna rodzina krasnali. Arkadki zdążyły się już na dobre zadomowić i coraz śmielej harcują po wrocławskim centrum handlowym.

Świetnie bawi się w Arkadach także najmłodsza przedstawicielka rodziny – urocza dziewczynka o długich splecionych warkoczach. Co zrobić żeby mieć takiego krasnoludka w domu? Rusza kolejna edycja zabawy, w której można zdobyć maskotkę przedstawiająca krasnala. Rozdane zostały już pluszaki mamy i taty, teraz kolej na ich córeczkę. Aby otrzymać pluszaka, wystarczy zrobić zakupy w Arkadach Wrocławskich za min. 200 zł na maksymalnie 3 paragonach i zgłosić się do punktu odbioru, który znajduje się w pobliżu figurek rodziny Arkadków.

Akcja trwa od 14 do 29 września włącznie. Liczba maskotek jest ograniczona.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
OPENMEDIA_

Open Media PR

Agencja Open Media Public Relations świadczy kompleksowe usługi z zakresu promocji produktów i usług w mediach tradycyjnych (prasa, radio, TV), Internecie i mediach społecznościowych. Agencja specjalizuje się w obsłudze segmentu dziecięcego (producenci sprzętów, zabawek i odzieży …

Więcej

Adres:

ul. Obozowa 42a/2
30-383 Kraków


Kontakt:

12 268 97 50, fax. 12 260 91 67
biuro@openmedia.pl
http://www.openmedia.pl

ZOBACZ TAKŻE:zabawki