Żarty teatralne – warsztaty

Fabryka Sztuki w Łodzi, ul. Tymienieckiego 3
📅 sobota 27.07.2019
Żarty teatralne - warsztaty teatralne dla dzieci

Poprzez krótkie zabawy rozwijające muzykalność, poczucie rytmu, motorykę, wyobraźnię plastyczną, kreatywność, świadomość ciała budowane są sytuacje teatralne: krótkie scenki, zarysy spektakli. Warsztaty bazują przede wszystkim na kreatywności dzieci, ciała budowane są sytuacje teatralne: krótkie scenki, zarysy spektakli. Warsztaty bazują przede wszystkim na kreatywności dzieci, która jest punktem wyjścia do „tworzenia teatru”. Ponadto uczą współdziałania w grupie i wzajemnego szacunku.

Warsztaty odbywają się w ramach obchodów urodzin Miasta Łodzi. Zapisy obowiązkowe! Liczy się kolejność zgłoszeń.

data: 27 lipca 2019 (sobota)

godzina: 10.00-11.30

miejsce: sala warsztatowa Fabryki Sztuki

wiek uczestników: 7-12 lat

czas trwania: 90 min.

prowadzenie: Joanna Filarska(Teatr CHOREA)

wstęp: bezpłatny

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem Twórczych Warsztatów w Fabryce Sztuki w Łodzi

Twórcze Warsztaty odbywają się w salach warsztatowych Art_Inkubatora i Fabryki Sztuki w Łodzi.

Jeżeli miejsce ulegnie zmianie, będziemy o tym informować uczestników na bieżąco.

Zapisy na warsztaty prowadzi Teatr CHOREA, od poniedziałku do piątku, w godzinach 12:00-18:00:

– mailowo: warsztaty@fabrykasztuki.org

– telefonicznie 42 646 88 65 w.30

W mailu prosimy podać tytuł warsztatu, datę warsztatu i dane uczestników (imię i nazwisko, ilość i wiek dzieci i ilość opiekunów).

System rezerwacji miejsc zamykamy o godz 18:00, w dniu poprzedzającym wydarzenie.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz Urzędu Miasta Łodzi.