Weleda
Weleda Baby

Zaprogramujmy lepszą przyszłość – warsztaty kodowania. Sosnowiec

Kościelna 11
🗺 mapa
📅 czwartek 18.07.2024
Zaprogramujmy lepszą przyszłość - warsztaty kodowania. Sosnowiec
Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu – organizator akcji „Jestem EKO z BIBLIOTEKĄ – lato 2024” – serdecznie zaprasza do udziału w wakacyjnych warsztatach kodowania prowadzonych w Kindlotece STEM. Warsztaty odbędą się 18 lipca oraz 22 sierpnia 2024 o godz. 15.00 w Świecie Nauki i Fantazji Zagłębiowskiej Mediateki przy ul. Kościelnej 11. Udział w warsztatach jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc – obowiązują zapisy. Formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie www.biblioteka.sosnowiec.pl Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Dzięki finansowemu wsparciu firmy Amazon i współpracy merytorycznej ze Stowarzyszeniem Cyfrowy Dialog w Świecie Nauki i Fantazji Zagłębiowskiej Mediateki funkcjonuje pracownia STEM Kindloteka, wyposażona w sprzęty (m.in. iPady, czytniki e-booków Kindle, robota Dasha, gry edukacyjne, oprogramowanie MarvelApp). Świat Nauki i Fantazji organizuje w roku szkolnym cotygodniowe warsztaty robotyczne oraz liczne zajęcia edukacyjne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W lipcu i sierpniu 2024 zajęcia w Kindlotece dopasowane zostaną do tematyki ekologicznej akcji letniej.

Warunkiem udziału w warsztatach jest wypełnienie karty zgłoszeniowej podpisanej przez rodzica/opiekuna prawnego oraz przesłanie ich na adres: zapisy@biblioteka.sosnowiec.pl lub dostarczenie jej osobiście do Działu Instruktażu i Promocji (Zagłębiowska Mediateka, ul. Kościelna 11, poziom II pokój nr 2.11, Dział Instruktażu i Promocji czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 -15.00).

Czy i jak motywować dzieci

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!

399 ocen
4.97
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent