Zaprogramuj się na zdrowie w Bibliotece

ul. Urocza 14, II piętro, wejście od ul. Cyraneczki (obok Technicoloru). mapa

wtorek 27.09.2016

zdrowa-mama-zdrowe-dziecko

Jeśli chcesz wiedziesz, jak robić zdrowe zakupy, jak zdrowo się odżywiać i przygotowywać zdrowe posiłki, przyjdź do Biblioteki w Józefosławiu na bezpłatne warsztaty o prawidłowym odżywianiu.

Biblioteka w Józefosławiu wznawia cykl warsztatów z projektu „Zdrowa mama, zdrowe dziecko”.

W ramach projektu odbędą się trzy bezpłatne warsztaty:

27 września o godzinie 18.00 „Rodzinny warsztat kulinarny” – przygotujemy proste i zdrowe posiłki (uczestników prosimy o przyniesienie nożyków, obieraczek i tarek)

3 października o godzinie 18.00 „Zaprogramuj się na zdrowie” – dowiemy się wielu przydatnych informacji dotyczących prawidłowego odżywiania się

Edukator żywieniowy programu „Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy” Dorota Szostak opowie uczestnikom w jaki sposób czytać etykiety na produktach, na co zwracać uwagę, czym kierować się przy wyborze produktów. Przyrządzimy też wspólnie kilka przykładowych posiłków.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką zdrowego żywienia, w szczególności kobiety ciąży, kobiety karmiące piersią oraz rodziców, przyszłych rodziców i opiekunów małych dzieci. Na warsztaty kulinarne zapraszamy całe rodziny z dziećmi. Na uczestników warsztatów będzie czekał zdrowy poczęstunek.

Zapisy na warsztaty drogą mailową pod adresem jozefoslaw@biblioteka-piaseczno.pl lub telefonicznie na numer 22 390-58-87 lub 517-104-601. Liczba miejsc ograniczona. Zapraszamy rodziców i opiekunów z dziećmi. Zapewniamy opiekę w formie zajęć edukacyjnych.

Warsztaty odbywają się w Bibliotece w Józefosławiu, ul. Urocza 14, II piętro, wejście od ul. Cyraneczki (obok Technicoloru).

Warsztaty realizowane są w ramach konkursu grantowego edukacyjnego programu „1000 pierwszych dni dla zdrowia”, poświęconego edukacji żywieniowej kobiet w ciąży, kobiet karmiących piersią oraz rodziców dzieci w pierwszym roku życia. Szczegółowe informacje na temat kształtowania prawidłowych nawyków żywieniowych znaleźć można na: www.1000dni.pl.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Biblioteka w Józefosławiu - filia Biblioteki Publicznej w Piasecznie

Filia w Józefosławiu

Urocza 14 (wejście od ul. Cyraneczki)

tel. (22) 390-58-87

e-mail: jozefoslaw@biblioteka-piaseczno.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek - godz. 12:00 -19:00

wtorek - godz. 09:00 - 16:00

środa- godz. 12:00 -19:00
czwartek - godz. 09 :00 -16:00

piątek - godz. 12:00 - 18:00

Pracownicy:

Iwona …

Więcej

Zobacz także