Zapraszamy na Zimowy Obóz Malarsko-Rysunkowy. Ferie w Borach Tucholskich!

Bory Tucholskie mapa

wtorek 16.11.2021 do sobota 01.01.2022

1599

Zapraszamy na Zimowy Obóz Malarsko-Rysunkowy. Ferie w Borach Tucholskich!

Chcesz rozwijać swój warsztat malarski i rysunkowy? Zapraszamy w zupełnie nowe miejsce – Bory Tucholskie! Urocze widoki i zimowa sceneria z pewnością rozbudzą wyobraźnię i chęć tworzenia. I oczywiście najważniejsze: Interkampowe dusze znów połączą swoje siły i będą rozwijać w niezwykły sposób wyjątkowe PASJE. Do zobaczenia!

Terminy:

30/01/2022 – 05/02/2022
20/02/2022 – 26/02/2022

Rezerwacji można dokonać na poniższej stronie:

https://www.kompas.pl/oboz/zimowy-oboz-malarsko-rysunkowy-2/

 

Program:

Strefa sztuki 

Sztuki plastyczne. Poznaj pojęcia i specyfikę każdej dziedziny (malarstwo, rysunek, grafika), niezbędne narzędzia, charakterystyczne dzieła oraz ich twórców.

Techniki rysunkowe.  Umiejętność wykonania szkicu konceptualnego i trójwymiarowej projekcji przedmiotu, rysunek techniczny, żurnalowy. W ramach warsztatu architektura, portret i projekty kostiumów karnawałowych.

Techniki malarskie. Dowiedz się, w jaki sposób samodzielnie przygotować farby, jak pokrywać, utrwalać obrazy w trakcie i po ukończeniu pracy. W programie martwa natura i pejzaż zimowy.

Przygoda z historią sztuki. Orientuj się w epokach, prądach i najważniejszych zjawiskach w sztuce.

Tworzenie ilustracji. Ilustracja ma za zadanie uzupełniać, objaśniać albo po prostu zdobić tekst… Proponujemy warsztaty tworzenia ilustracji do ulubionych książek, wierszy i piosenek.

Twórczy szał. Masz ochotę poznać tajniki origami? Intryguje Cię witraż albo sensoplastyka? A może czas na biżuterię lub album fotograficzny DIY? Działajmy!

Wystawa. Młodzi Artyści będą mogli zaprezentować wybór swoich prac, przygotowując niepowtarzalną wystawę. W galerii znajdą się szkice, obrazy, ilustracje i autorskie cykle tworzone różnymi technikami.

Zimowa strefa rozrywki

  • zimowa gra terenowa
  • bitwy śnieżne i zjazdy na jabłuszkach
  • wieczór filmowy
  • planszówki, konkursy i turnieje
  • przebojowe karaoke
  • obozowe InterTalent
  • team building, gry i zabawy integracyjne
  • dyskoteka przebierana z motywem przewodnim
  • udział w pokazie finałowym obozów wInterkamp

Pokaz finałowy. Zwieńczeniem tygodniowych warsztatów zimowych będzie pokaz finałowy. Na naszej obozowej scenie zaprezentują się wszyscy młodzi artyści. W programie: prezentacje multimedialne, filmy, pokazy taneczne, koncerty, spektakle i wystawy.

Wyżywienie

4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, w czasie którego wydawany jest podwieczorek (np. batonik, owoc, jogurt, ciasto), kolacja. Obóz zaczyna się obiadem, a kończy śniadaniem. Ostatniego dnia Uczestnicy otrzymują także suchy prowiant na drogę powrotną.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
centrum turystyki Aktywnej Kompas

Biuro Turystyki Aktywnej Kompas

Biuro Turystyki Aktywnej Kompas istnieje od 1998 roku. Od początku tworzymy nasze obozy zgodnie z ideą: pasja, przygoda, doświadczenie. Preferujemy aktywny tryb życia i chcemy taką postawę zaszczepić młodszym pokoleniom.  Wiemy też, że …

Więcej

Adres:

ul. Asesora 72, 80-119 GdańskKontakt:

tel (+48 58) 303 18 78
biuro@kompas.pl
http://www.kompas.pl
facebook