Zapraszamy na salony – rodzinne oprowadzanie po wnętrzach Pałacu Rodziny Poznańskich

Muzeum Miasta Łodzi
📅 niedziela 21.04.2024
🎫 12zł
47 lat Muzeum Miasta Łodzi – urodzinowe oprowadzanie po Pałacu Rodziny Poznańskich
Oprowadzania z cyklu „Zapraszamy na salony”, które odbywają się w każdą pierwszą i trzecią niedzielę miesiąca, są najlepszą okazją dla grup rodzinnych i gości indywidualnych, dla łodzian i przyjezdnych, aby bliżej poznać Pałac rodziny Poznańskich – jedną z najokazalszych pereł łódzkiej architektury.

Podczas zwiedzania przedstawiona zostanie zarówno historia samej budowli, jak i dzieje jej pierwotnych właścicieli – rodziny Poznańskich, którzy pod koniec XIX wieku dorobili się jednej z największych fabrykanckich fortun w historii Łodzi.

21 kwietnia 2024, 12:00

Koszt: 12 zł (ulgowy), 18 zł (normalny)
Zapisy: od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00-16:00
692 926 319, 42 307 13 82, edukacja@muzeum-lodz.pl