Zapraszamy na salony. 120 sekretów pałacu – oprowadzanie

📅 niedziela 05.02.2023
🎫 12zł
Zapraszamy na salony. 120 sekretów pałacu – oprowadzanie
Rok 2023 to dla Łodzi i jej mieszkańców wyjątkowy czas, obchodzić będzie ona bowiem 600 lat swojego istnienia. Z tej okazji chcemy podzielić się z łodzianami oraz wszystkimi odwiedzającymi miasto najlepszym sposobem na świętowanie: możliwością aktywnego i twórczego poznawania dziedzictwa kulturowego metropolii. Okazją do tego będzie prezentacja historii perły łódzkiej architektury – Pałacu rodziny Poznańskich, którego ostatnia przebudowa datowana jest na 1903 rok.

W szczególnym roku 600-lecia Łodzi oraz 120-lecia Pałacu w każdą pierwszą i trzecią niedzielę miesiąca zapraszamy zatem wszystkich łodzian oraz ich gości na wyjątkowe oprowadzanie po muzealnych wystawach, podczas którego poznając historię naszego miasta wspólnie będziemy świętować ten wyjątkowy czas.

Koszt 12,00 zł (bilet ulgowy), 18,00 zł (bilet normalny)
Zapisy 692 926 319, 42 307 13 82, edukacja@muzeum-lodz.pl
Zapisy prowadzi Dział Edukacji od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

Czy i jak motywować dzieci