Zapraszamy do Klockowni!
UD

Zapraszamy na otwarcie największej w Polsce Technicznej Sali Zabaw na warszawskim Bemowie

ul. Górczewska 218, Warszawa Bemowo ( byłe CH Tesco)
🗺 mapa
📅 wtorek 14.05.2024 do sobota 01.06.2024
chłopiec łaczy rury Klockownia
Już 1 czerwca przy ul. Górczewskiej 218 na warszawskim Bemowie otworzy się nowa Klockownia – największe w Polsce centrum mądrej zabawy
o charakterze technicznym. Tym razem w rozbudowanej odsłonie – więcej przestrzeni, nowe strefy do zabawy i ogrom możliwości! Poza milionem klocków o różnych kształtach, wielkości i strukturze, dostosowanych do dzieci w każdym wieku, w sali na Bemowie znajdzie się aż 20 nowych interaktywnych atrakcji pozwalających na wcielanie się w rolę zawodów technicznych związanych z budową! Będzie to unikalne miejsce edutainment w skali całej Polski, którego motywem jest prawdziwy plac budowy – tam Wasze dzieci mogą założyć kask i poczuć się jak prawdziwi budowniczy!

Na podzielonej na strefy powierzchni 1100 m² znajdziemy ponad milion różnych klocków dostosowanych do każdej grupy wiekowej. Oczywiście będzie bardzo dużo atrakcji dla małych i nieco starszych fanów budowania – zaczynając od klocków K’nex czy Geomag, poprzez kultowe Lego aż do dużych cegieł klockowych, z których można budować wysokie konstrukcje i labirynty. Fantastyczną zabawę zapewnią m.in. klocki Timmerhus, które dzięki bardzo dużym rozmiarom i różnorodnym kształtom umożliwiają dzieciom ćwiczenie motoryki dużej i wyobraźni przestrzennej. Klocki te stworzone są z wysokiej jakości pianki, która sprawia, że są lekkie i delikatne a przy ich pomocy można wznosić monumentalne budowle, dzięki czemu każde dziecko poczuje się jak prawdziwy architekt i konstruktor.

Z dobrą zabawą nierozerwalnie łączy się także proces burzenia. Dlatego jak
w każdej Klockowni, w nowej Sali na Bemowie znajdziecie również Demolkę, gdzie dzieci mogą dać upust energii i nieskrępowanej niczym radości.

Strefa dla najmłodszych zostanie powiększona do ponad 120 metrów kwadratowych. Będą tam między innymi miękkie i lekkie klocki magnetyczne JollyHeap. Pozostałe atrakcje na tej strefie to m.in. piankowe, drewniane oraz gumowe klocki, zabawki logiczne wspomagające prawidłowy rozwój, warsztat majsterkowicza, betoniarnia i wiele innych, interaktywnych atrakcji. Dodatkowo strefy oddzielone miękką wykładziną pozwalają na swobodne poruszanie się nawet raczkujących dzieci i dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Dzieci malują Klockownia

 

Całkiem nową, unikaną strefą w Klockowni będzie wielka strefa Pozwolenie na budowę. Klockownia, jako jedyna w Warszawie i całej Polsce techniczna sala mądrej zabawy oferuje bezpieczną przestrzeń do interaktywnego zapoznawania się z zawodami związanymi konstrukcją, budowaniem i wyposażeniem wnętrz.  W bemowskiej Klockowni czeka interaktywny plac, gdzie dzieci będą mogły wcielać się w rolę pracownika branży budowlanej, hydraulika, malarza ściennego, projektanta wnętrz czy elektryka. W obiekcie znajdzie się także
w pełni wyposażona stolarnia z warsztatami majsterkowania, strefa ciężkich maszyn budowlanych oraz jedyna tego typu w Europie tematyczna konstrukcja do zabaw o bardzo nieszablonowym designie!

warsztaty stolarskie Klockownia

Klockownia to edukacja poprzez mądrą, angażującą zabawę. Szkoły oraz przedszkola mogą skorzystać z szerokiej oferty warsztatowej, która pomaga dzieciom w treningu umiejętności społecznych, współpracy, komunikacji
i poszerzania wiedzy na temat otaczającego ich świata. Doświadczeni animatorzy prowadzą zajęcia z największą starannością, dbając
o bezpieczeństwo, dobrą zabawę i naukę w gronie przyjaciół! Tutaj również odbywają się wyjątkowe przyjęcia urodzinowe, które dostarczają dzieciom wiele niezapomnianych wrażeń i emocji. Wystarczy wybrać ulubioną przez dziecko tematykę i spokojnie usiąść w kawiarni Klockowni a personel Klockowni zapewni najlepszą opiekę i świetną zabawę przez cały czas trwania przyjęcia.

Wszystkie  informacje  można znaleźć na stronie Klockowni www.klockownia.com oraz na FB https://www.facebook.com/Klockownia.
Tam też można z łatwością dokonać rezerwacji i zakupić bilety online.

Adres: Górczewska 218, Warszawa Bemowo (były supermarket Tesco)

Godziny otwarcia: Pon.-sob. 9:00-20:00, niedz. 10:00-19:00.

Wstęp: Zależny od długości pobytu

Dojazd:

  • Autobus: 105,122, 167, 189, 190, 220.
  • Metro: M2.
  • Tramwaj: 10, 28.

e- mail: bemowo@klockownia.com , tel: 535 646 088

dźwig Klockownia

 

 

 

231 ocen
5.00
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent