Zapraszamy na letnie Czytanki na Placu do Radości przed Libero Katowice

niedziela 25.08.2019

Zapraszamy na letnie Czytanki na Placu do Radości przed Libero Katowice

Już 25 sierpnia na Placu do Radości przed Libero odbędą się ostatnie wakacyjne “Czytanki” dla najmłodszych. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Paulina Holtz, która przeczyta zgromadzonym dzieciom bajkę “Kropka z Błędem” wydawnictwa Dwie Siostry. Spotkanie rozpocznie się o 11:00 i potrwa dwie godziny.

Choć wakacje kojarzą się z wolnością i brakiem szkolnych obowiązków, nie wolno zapominać o ciągłym poszerzaniu swoich zainteresowań. Warto wyrabiać chęć poznawania świata poprzez czytanie, już od najmłodszych lat. Dlatego Libero Katowice wychodzi naprzeciw i wspiera dzieci w sięganiu po literaturę. W ramach cyklu atrakcji na Placu do Radości powstał projekt wakacyjnego czytania bajek przez znanych aktorów teatralnych i filmowych.

Wakacyjne spotkania z gwiazdami i literaturą

Letnie “Czytanki” na Placu do Radości przed Libero Katowice rozpoczęły się na początku lipca. Pierwszym gościem, który wziął udział w projekcie był Marcin Perchuć. Aktor przeczytał najmłodszym bajkę “Jaś i Janeczka”. W lipcu można było usłyszeć także aktora Piotra Ligienzę, który przybliżył dzieciom historię pt. “Felek i Tola”.

Sierpniową edycję “Czytanek” rozpoczęła Magdalena Stużyńska-Brauer, polska aktorka i artystka kabaretowa. Dzieci wysłuchały bajki “Zwierzaki Cudaki”. Już w ostatnią niedzielę sierpnia gościem Libero będzie Paulina Holtz. Znana aktorka przeczyta najmłodszym bajkę “Kropka z błędem”. Start wydarzenia o godzinie 11:00.

Dla najmłodszych niespodzianki

Letni cykl „Czytanek” to wyjątkowy projekt spotkań z gwiazdami i literaturą dla najmłodszych. Podczas wydarzenia odbywają się konkursy, w których najmłodsi mogą wygrać egzemplarze książek wydawnictwa Dwie Siostry i zdobyć autografy artystów.

Moc dobrej zabawy i uśmiechów gwarantowana!

Szczegóły dostępne są na: https://liberokatowice.pl/lato-na-placu

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:czytaniepolecamy

Zobacz także