Weleda
Weleda Baby

Zapraszamy na kolonie w Wiosce Bullerbyn!

Wioska Bullerbyn
🗺 mapa
📅 piątek 03.03.2023 do niedziela 05.03.2023
Zapraszamy na kolonie w Wiosce Bullerbyn!
Wioska Bullerbyn znajduje się 40 km od Warszawy (k. Tarczyna) i położona jest w sąsiedztwie lasu. Od 16 lat organizujemy kolonie dla dzieci w wieku 8-12 lat i mamy jeszcze miejsca na najbliższe wakacje!

W Wiosce Bullerbyn cenimy sobie wartość swobodnej zabawy, budowania relacji, życia w zgodzie z rytmem natury. Dzieci mają czas na zabawę, radość tworzenia, satysfakcję własnych odkryć i szczęście bycia wśród ludzi.

Często przyjeżdżają do nas dzieci, które zaczynają swoją przygodę z samodzielnymi wyjazdami. Wiemy, że pierwsze wakacyjne rozstanie z domem nie należy do łatwych doświadczeń. Niepokój z nim związany jest naturalny i rozwojowy dla całej rodziny, ale tylko wówczas, gdy przebiega w przyjaznym środowisku. Dlatego wymyśliliśmy Bullerbyn. Wiemy, że nowe wyzwania wymagają czasu adaptacji i mądrych, wspierających dorosłych. Nasza kadra ma doświadczenie w pracy z dziećmi i bierze udział w cyklu szkoleń „Akademia Wychowawców Bullerbyn – Wspieranie przez relacje”, a ich praca poddawana jest superwizji.

Wolne miejsca w tipi w nadchodzące wakacje:

  • Turnus 5: 23.07 – 29.07
  • Turnus 6: 30.07 – 05.08
  • Turnus 7: 06.08 – 12.08
  • Turnus 8: 13.08 – 19.08

Więcej informacji i szczegółowy wykaz wolnych miejsc: Kolonie dla dzieci – Wioska Bullerbyn

556 ocen
4.96
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent