Weekend z mamą w Hula Kula

Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta, ul. Jagiellońska 82b Miejsce: sala główna oraz letni ogródek Hulakula
🗺
📅 sobota 26.05.2018 do niedziela 27.05.2018
bezpłatny
Weekend z mamą w Hula Kula

W dniach 26-27.05 w godz. 12:00-17:00 zapraszamy na Weekend z Mamą!

„W kalendarzu Święto Matki
z życzeniami śpieszą dziatki.
Ja Ci mamo dziś w podzięce
za Twe trudy daję serce
i przepraszam za me psoty,
za wybryki i kłopoty.”

„Kocham Cię Mamo” – każda Mama na pewno bardzo często słyszy te słowa od swojej pociechy. Z okazji jednego z ważniejszych rodzinnych świąt zapraszamy na moc atrakcji do Hulakula Rozrywkowego Centrum Miasta!

Przygotowaliśmy specjalną strefę atrakcji , gdzie dzieci będą miały okazję przygotować piękne bukieciki dla Mam, udekorować smaczne cupcakes, przygotować kolorowe kartki okolicznościowe, a w strefie Mini-Spa przygotować pachnący peeling czy orzeźwiającą mgiełkę do ciała. A wszystko to, żeby Mama mogła znaleźć chwilę wytchnienia, wypić ciepłą kawę oraz w spokoju zebrać myśli.
Nie zabraknie także wspólnych zabaw i aktywności.

więcej na https://hulakula.com.pl/wydarzenie-dla-dzieci/weekend-z-mama/