Warsztaty z IT dla dzieci i młodzieży (programowanie i Internet)

Gmach Główny Politechnik Warszawskiej, plac Politechniki 1 mapa

sobota 03.03.2018

Warsztaty Programistyczne na Politechnice Warszawskiej

3. marca (sobota) odbędzie się największe wydarzenie robotyczne w Polsce – Robomaticon. Jest to turniej robotów mobilnych organizowany z powodzeniem już od wielu lat na Politechnice Warszawskiej. Nasza Akademia IT zapewni następujące atrakcje dla dzieci i młodzieży:

3 bezpłatne warsztaty: „Programowanie i Internet – warsztat z podstaw IT dla dzieci i młodzieży.” Plan warsztatu:

1) poznanie działania internetu od strony technologicznej

2) wspólne stworzenie książki adresowej w języku Java (pisząc wspólnie kod, pokażemy, że programowanie nie jest wcale takie trudne) – turniej w okularach wirtualnej rzeczywistości – zdobądź najlepszy wynik i wygraj drona z okularami wirtualnej rzeczywistości!

W związku z udziałem w warsztatach wymagana jest zgoda na nieodpłatne wykorzystanie wizerunku uczestnika, w materiałach promocyjnych z wydarzenia.

Zapisz się teraz! -> https://horsitway.com/zapisy-na-warsztaty/

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
logo horsit academy

Akademia Informatyki

Młodzież szkolna ma problemy z wyborem studiów oraz przyszłej pracy. Nasza idea jest taka, aby pokazać atrakcyjną ścieżkę kariery zawodowej, która jest wyjątkowo przyszłościowa (MIĘDZY INNYMI PROGRAMOWANIE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY). Dzięki temu młody człowiek może zaoszczędzić kilka lat nauki kierunku, po którym jest problem ze znalezieniem zatrudnienia albo wynagrodzenie jest bardzo niskie. Dzisiejszy rynek IT przeżywa absolutną hossę. Ministerstwo Edukacji Narodowej i Ministerstwo Cyfryzacji szacują, że branża Informatyki w Polsce mogłaby z marszu przyjąć do pracy około 50 tys. specjalistów. Co więcej, deficyt specjalistów ma się pogłębiać, gdyż pracowników z kompetencjami cyfrowymi brakuje w całej Europie. Szkoła podstawowa i liceum to idealny czas, żeby zacząć rozwijać umiejętności pożądane na rynku pracy (INFORMATYKA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY)! Po ukończeniu naszych kursów na poziomie zaawansowanym i osiągnięciu pełnoletności, Nasi zaprzyjaźnieni rekruterzy gwarantują możliwość odbycia wakacyjnych staży/praktyk w branży IT. Służymy w tym naszą pomocą i indywidualnym podejściem do każdego z uczestników akademii. https://akademiainformatyki.edu.pl/programowanie-dla-dzieci/

Więcej

Adres:

Aleje Jerozolimskie 89/43; 02-001 Warszawa

Kontakt:

 (+48) 602 709 001
  kontakt@akademiainformatyki.edu.pl
http://akademiainformatyki.edu.pl/
facebook

ZOBACZ TAKŻE:logika

Zobacz także