Zapisz dzieci na bezpłatne lekcje ekologii

IKEA Kraków mapa

czwartek 18.08.2016 do środa 31.08.2016

ekolekcje w Ikea

Ruszyły zapisy na bezpłatne „Ekolekcje” dla grup przedszkolnych i wczesnoszkolnych. Zajęcia będą odbywać się w IKEA Kraków przez cały pierwszy semestr roku szkolnego 2016/2017. 

Poprzednia edycja „Ekolekcji” cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, dlatego w nowym roku szkolnym zajęcia prowadzone będą nie raz, a dwa razy w tygodniu, począwszy od wtorku 6 września 2016 aż do czwartku 26 stycznia 2017 roku.

 Cieszy nas, że krakowskie przedszkola i szkoły bardzo poważnie podchodzą do edukacji ekologicznej swoich podopiecznych. Gdy w styczniu uruchamialiśmy zapisy, nie spodziewaliśmy się, że wszystkie miejsca „rozejdą się” dosłownie w kilka godzin. Dlatego w tym roku szkolnym zajęcia odbywać będą się dwa razy częściej – mówi Natalia Leszczyńska, Koordynator ds. Zrównoważonego Rozwoju w IKEA Kraków.

„Ekolekcje” poświęcone będą jednemu z czterech wybranych przez opiekuna grupy tematów: drewno, bawełna, papier lub smog. Dzieci dowiedzą się więc m.in. na czym polega recykling, jaką drogę pokonuje drewno, aby stać się meblem, skąd bierze się smog, a nawet – jaki wpływ na mieszkańców Indii ma uprawa bawełny. W drugiej części spotkania jego uczestnicy z pozornie bezużytecznych przedmiotów – pudeł, tekturowych rur, wykałaczek, plastikowych butelek, kubeczków oraz innych materiałów – skonstruują własne, niepowtarzalne zabawki.

Harmonogram zajęć

Bezpłatne „Ekolekcje” będą się odbywać w każdy wtorek oraz czwartek, od 6 września 2016 roku do 26 stycznia 2017 roku, w godzinach 09:00-10:30 w Smalandii IKEA Kraków, czyli bawialni dla najmłodszych, znajdującej się na parterze sklepu. Zajęcia prowadzone będą w 15-20 osobowych grupach i skierowane są do przedszkolaków w wieku 4-6 lat oraz dzieci z klas 0-3 szkół podstawowych. W związku z ogromną popularnością spotkań, każda placówka może zgłosić maksymalnie dwie grupy. Szczegóły oraz informacje o zapisach na stronie IKEA Kraków.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
OPENMEDIA_

Open Media Public Relations

Agencja Open Media Public Relations świadczy kompleksowe usługi z zakresu promocji produktów i usług w mediach tradycyjnych (prasa, radio, TV), Internecie i mediach społecznościowych. Agencja specjalizuje się w obsłudze segmentu dziecięcego (producenci sprzętów, zabawek i odzieży …

Więcej

Adres:

ul. Obozowa 42a/2
30-383 Kraków


Kontakt:

12 268 97 50, fax. 12 260 91 67
biuro@openmedia.pl
http://www.openmedia.pl

Zobacz także