Zapisy na zajęcia dla dzieci w GOkidz

GOkidz! Park Rozrywki Kraków Rzemieślnicza 20G mapa

środa 06.02.2019 do środa 20.02.2019

od 38 zł

Zapisy na zajęcia dla dzieci w GOkidz

Szukasz zajęć dodatkowych dla dziecka, które pozwolą mu rozwinąć umiejętności w najlepszy dla niego sposób, czyli podczas zabawy? Mamy dla Ciebie specjalną ofertę, która łączy zabawę i edukację w jednym. 

Dołącz do Akademii GOkidz! gdzie znajdziesz takie zajęcia jak:

  • Zajęcia taneczne dla dzieciaków od 6 do 14 lat. Zajęcia prowadzone są przez dwie certyfikowane trenerki, które na co dzień pracują z dziećmi. Podczas zajęć dzieciaki uczą się różnych stylów tanecznych rozwijając swoją kondycję ruchową. Zajęcia nie tylko rozwijają, ale także dają dzieciakom mnóstwo energii 🙂 Zajęcia odbywają się w każdy czwartek o 18:00 do 19:00.
  • Zajęcia plastyczne z elementami sensoryki dla dzieciaków od 3 do 6 lat. Nasi mali bohaterzy odkrywają tutaj swoją kreatywność, ćwiczą inwencję twórczą, rozwijają swoją motorykę, przy tym świetnie się bawią.  A do tego nie brudzą się tak bardzo 😉 Zajęcia odbywają się w każdy wtorek od 18:00 do 19:00
  • Zajęcia muzyczne dla dzieciaków od 3 do 6 lat. To tutaj dzieciaki rozwijają swój słuch muzyczny, ćwiczą mowę i pamięć poprzez różnego rodzaju ćwiczenia muzyczne. Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek od 18:30 do 19:30.

Nasi trenerzy to osoby kreatywne, posiadające wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i wyróżniające się świetnym podejściem do maluchów. Zajęcia prowadzone są w nowoczesnych salach w Parku Rozrywki GOkidz! przy ulicy Rzemieślniczej 20G. 

Cena wejścia jednorazowego to 38 zł. Cena karnetu miesięcznego wynosi 140 zł. Po każdych zajęciach dziecko ma 30 minut zabawy w największym parku rozrywki w Krakowie gratis. 

Zapisz się mailowo, podając imię i nazwisko oraz zajęcia, do których chcecie dołączyć na maila krakow@gokidz.pl lub telefonicznie +48 578 202 005. 

Szczegóły znaleźć można na www.gokidz.pl/zajecia

Sprawdź, gwarantujemy Twoje dziecko nie będzie chciało wychodzić z naszych zajęć 🙂

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
GoKIDZ Kraków - atrakcje i zabawy dla dzieci

GOkidz Park Rozrywki

GOKidz! to największy i najbardziej innowacyjny kryty park rozrywki dla dzieci w Krakowie.  W GOkidz! dzieci wchodzą do niesamowitej gry, która łączy zabawę z rozwojem. Na 2000m2 powierzchni pokonują różne wyzwania rozwijając swoje umiejętności ruchowe, …

Więcej

Adres:

Rzemieślnicza 20G
30-363 Kraków


Kontakt:

578 202 001
krakow@gokidz.pl
http://www.gokidz.pl
facebook

Zobacz także