Zapisy do Szkółki Piłkarskiej w WCT Spartan

Data wydarzenia: czwartek 23.06.2011 do środa 31.08.2011

Miejsce zajęć: boisko i hala WCT Spartan przy ul. Krajewskiego 2. Terminy zajęć: wtorki i czwartki /wrzesień – czerwiec/.

W każdym miesiącu 8 treningów.
Koszt: 80 zł/m-c (8 treningów)

Dla kogo: kategoria "Żak" – dzieci w wieku 7-9 lat
Roczniki: 2002, 2003, 2004

Zajęcia odbywają się w grupach od 10 do 15 osób utworzonych na podstawie zróżnicowania umiejętności i sprawności.

Czego się dzieci nauczą:
Rozwinięcie u dzieci trwałego zainteresowania piłką nożną. Wiek determinuje rodzaj nauczanego działania, dlatego na początku szkolenia nauczamy w głównej mierze wyizolowanej techniki i działań indywidualnych. Przede wszystkim będziemy bazować na formie zabawowej, w której występuje współzawodnictwo pomiędzy ćwiczącymi.

Jednostka treningowa bazująca na tej formie da dzieciom wiele radości, satysfakcji i zadowolenia. Spełni ona podstawowe zadanie tego etapu nauczania. Spowoduje "zakochanie się" w piłce nożnej i zbuduje podstawy do chęci jej uprawiania.

Jednostka treningowa na etapie przygotowania wstępnego powinna być wypełniona grami i zabawami ruchowymi ze względu na to, że dziecko w tym wieku nie radzi sobie z obowiązującymi go rygorami czasowymi i nie może długo skupić uwagi na wykonywanym ćwiczeniu. Przejrzyste ćwiczenia oparte na grze i rywalizacji pozwalają małym zawodnikom zapoznać się z podstawowymi technikami gry, które doskonalone są wraz z dalszym rozwojem dziecka. Obok samej gry w piłkę mamy do dyspozycji szeroki wachlarz innych działań sportowych, które wychodzą naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom dzieci.

Oferujemy dzieciom w różnorodny sposób podstawy wykształcenia sportowego. Najważniejsza jest przyjemność zabawy z piłką W centrum uwagi trenera będzie kształtowanie ogólnych zdolności koordynacyjnych poprzez uczestnictwo w różnych formach gry, tak aby przynosiło to pozytywne efekty dla innych gier zespołowych.

Czego nauczy się Twoje dziecko:
– Rozwinięcie trwałego zainteresowania piłką nożną.
– Nauczenie techniki i jednocześnie działań indywidualnych.

Zajęcia przebiegać będą w formie zabawowej, w której występuje współzawodnictwo pomiędzy ćwiczącymi.

Trening będzie tak zbudowany aby w tej formie dał dzieciom wiele radości, satysfakcji i zadowolenia.
W centrum uwagi trenera będzie kształtowanie ogólnych zdolności koordynacyjnych poprzez uczestnictwo w różnych formach gry, tak aby przynosiło to pozytywne efekty.

Po etapie wstępnego szkolenia :
– udział w turniejach i innych rozgrywkach organizowanych dla tej grupy wiekowej
– półkolonie
– mecze towarzyskie z innymi klubami posiadającymi te same grupy szkoleniowe

Zgłoszenie proszę wysłać na sepolno@spartan.wroc.pl w treści maila podając:
– imię i nazwisko dziecka,
– wiek,
– wybrany kurs (dni i godzina)
– tel. kontaktowy

UWAGA
*
Aby kurs ruszył musi zebrać się min.10 osób. O dacie rozpoczęcia kursu powiadomieni zostaniecie Państwo mailowo kilka dnia przed rozpoczęciem zajęć. Jeśli nie zbierze się wymagana ilości osób kurs nie zostanie uruchomiony, o czym powiadomimy na naszej stronie internetowej.
tel. 71 348 42 17, tel. kom. 793 23 68 73, sepolno@spartan.wroc.pl