Zakręć jesiennym kołem fortuny w NoVa Park

NoVa Park mapa

piątek 15.10.2021 do sobota 16.10.2021

Zakręć jesiennym kołem fortuny w NoVa Park

Wykręć jesienne upominki od NoVa Park! W dniach 15-16 października w godzinach 11.00-19.00 zajrzyj do NoVa Park, zrób zakupy, odpowiedz na proste pytanie dotyczące jesieni i zgarnij nagrodę! A następnie zabierz swoje maluchy na kreatywne warsztaty jesienią malowane!

Zakupy połączone z fantastyczną zabawą? W NoVa Park to możliwe! A to wszystko dzięki akcji „Jesienne koło fortuny”. W dniach 15-16 października w godzinach 11.00-19.00 wystarczy zrobić zakupy za minimum 150 złotych (można łączyć maksymalnie 2 paragony z 2 różnych sklepów), aby wejść do gry o jesienny upominek. Zgłoś się z dowodami zakupu do Punktu Obsługi Akcji, zakręć kołem fortuny i odpowiedz na pytanie dotyczące jesieni. Poprawna odpowiedź daje prawo wyboru jednej z dostępnych w danej puli godzinowej nagrody! Czekają chusty damskie, płaszcze przeciwdeszczowe lub parasole! Liczba upominków ograniczona.

W programie wydarzenia zaplanowaliśmy także bezpłatne warsztaty kreatywne dla najmłodszych! W kąciku artystycznym znajdą się tematyczne kolorowanki i szablony do odbijania.

„Dobra zabawa w jesiennym klimacie w NoVa Park! Chcesz zakręcić naszym kołem losującym pytania i w ten sposób wykręcić dla siebie upominek? Zrób zakupy w NoVa Park i przygotuj się na gorącą rozgrywkę z jesienią w roli głównej!”– mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Regulamin jest dostępny w Punkcie Obsługi Akcji, który znajduje się na poziomie 0, przy salonie Reserved. Wydarzenie odbywa się przy zachowaniu najwyższych środków bezpieczeństwa. Więcej informacji na temat rozwiązań stosowanych w NoVa Park znajduje się na stronie internetowej https://nova-park.pl/wydarzenia/zakupy-naprawde-bezpieczne/.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Orchidea Pr agencja marketingowo reklamow

Orchidea PR

Informujemy o ciekawych wydarzeniach dla rodzin z dziećmi, które odbywają się w:

Galerii Bemowo w Warszawie; Centrum Handlowym NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim.

Zapraszamy!

Więcej

Adres:

Galeria Bemowo w Warszawie; Centrum Handlowe NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim

Kontakt:

orchidea@orchideapr.pl
http://orchideapr.pl/pl