Zakochany Miś – Święto Pluszowego Misia w Teatrze Piccolo

Łódź, ul. Tuwima 34 mapa

niedziela 27.11.2016

Teatr PIccolo - Zakochany Miś

Teatr Piccolo zaprasza na obchody misiowego święta. Po interaktywnym spektaklu wszyscy odbędzie się Bal misiaków – widzów ze swoimi ukochanymi misiowymi maskotkami, a także konkursy misiowe i zabawy.

27.11.2016, niedziela
godz.12.30

Dzień pluszowego misia w Teatrze Piccolo
Teatr Piccolo
„Zakochany Miś”

Interaktywny, dwuaktowy spektakl skierowany do dzieci w wieku 3-9 lat.
Prosimy dzieci o przyniesienie swoich ukochanych misiowych maskotek, po spektaklu Bal misiaków, konkursy misiowe i zabawy

Czas trwania 1,15 h.

W dniu urodzin przyjaciele przygotowują dla niego niespodziankę, którą jest inscenizacja znanej bajki. Z przedmiotów i mebli znajdujących się w pokoju bohatera tworzą scenografię teatralną. Czy piegowaty Miś z grubym brzuszkiem może zyskać sympatię przyjaciół i miłość pięknej Lali? Czy pomoc przyjaciół sprawi, że Miś uwierzy w siebie i zacznie mówić o swoich uczuciach? O tym opowie przedstawienie….

W spektaklu wykorzystano plan żywy – aktorski (aktorzy w maskach), lalkowy oraz teatr dłoni. Podczas wspólnej zabawy z aktorami dzieci z pewnością dowiedzą się wielu ciekawych rzeczy o teatrze m.in.: jak działają reflektory w teatrze, po co są gongi i czym jest uwertura oraz jak można wykorzystać do zabawy w teatr, przedmioty codziennego użytku). Spektakl jest pełen melodyjnych piosenek i zabawnych sytuacji. Piękna scenografia Jana Zielińskiego oraz świetne aktorstwo:
Anny Wdowiak, Mari Gudejko, Mieczysława Dyrdy, Witolda Łuczyńskiego oraz Włodzimierza Wdowiaka, stanowią gwarancję doskonałej zabawy i wysokiego poziomu artystycznego.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
teatr piccolo logo

Teatr Piccolo

Teatr Piccolo powstał w 1992r. z inicjatywy, grupy aktorów i muzyków, pragnących realizować swe twórcze pasje poza teatrem instytycjonalnym.

Organizujemy także wyjątkowe teatralne urodziny dla dzieci!

Plan jest następujący: widzowie oglądają spektakl niedzielny, potem następuje 15 min. …

Więcej

Adres:

ul.Tuwima 34,
94-223 Łódź


Kontakt:

603 690 866
biuro@teatrpiccolo.pl
http://www.teatrpiccolo.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:miśmisieteatr