Zakochany Miś – Dzień Pluszowego Misia w Teatrze Piccolo

Łódź, ul. Tuwima 34 mapa

czwartek 24.11.2016 do piątek 25.11.2016

Teatr Piccolo Łódź - Zakochany miś

Czy piegowaty Miś z grubym brzuszkiem może zyskać sympatię przyjaciół i miłość pięknej Lali? Czy pomoc przyjaciół sprawi, że Miś uwierzy w siebie i zacznie mówić o swoich uczuciach? O tym opowie przedstawienie.

24.11 oraz 25.11 (godz 10.00)

Dzień pluszowego misia w Teatrze Piccolo
„Zakochany Miś”

Interaktywny, dwuaktowy spektakl skierowany do dzieci w wieku 3-9 lat.

Czas trwania 1,15 h.

To opowieść o sympatycznym Misiu, który skrywał swoje uczucia, bo nie wierzył, że może być kochany i lubiany. W dniu urodzin przyjaciele przygotowują dla niego niespodziankę, którą jest inscenizacja znanej bajki. Z przedmiotów i mebli znajdujących się w pokoju bohatera tworzą scenografię teatralną. W spektaklu wykorzystano plan żywy – aktorski (aktorzy w maskach), lalkowy oraz teatr dłoni. Podczas wspólnej zabawy z aktorami dzieci z pewnością dowiedzą się wielu ciekawych rzeczy o teatrze m.in.: jak działają reflektory w teatrze, po co są gongi i czym jest uwertura oraz jak można wykorzystać do zabawy w teatr, przedmioty codziennego użytku). Spektakl jest pełen melodyjnych piosenek i zabawnych sytuacji. Piękna scenografia Jana Zielińskiego oraz świetne aktorstwo: Anny Wdowiak, Mari Gudejko, Mieczysława Dyrdy, Witolda Łuczyńskiego oraz Włodzimierza Wdowiaka, stanowią gwarancję doskonałej zabawy i wysokiego poziomu artystycznego.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
teatr piccolo logo

Teatr Piccolo

Teatr Piccolo powstał w 1992r. z inicjatywy, grupy aktorów i muzyków, pragnących realizować swe twórcze pasje poza teatrem instytycjonalnym.

Organizujemy także wyjątkowe teatralne urodziny dla dzieci!

Plan jest następujący: widzowie oglądają spektakl niedzielny, potem następuje 15 min. …

Więcej

Adres:

ul.Tuwima 34,
94-223 Łódź


Kontakt:

603 690 866
biuro@teatrpiccolo.pl
http://www.teatrpiccolo.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:miśmisieteatr