zajęcia z języka angielskiego dla dzieci

Data wydarzenia: środa 14.03.2012 do czwartek 15.03.2012

Czy chciałbyś by Twoje dziecko rozpoczęło swoja przygodę z językiem angielskim już teraz? Nie ma lepszego miejsca niż Wesołe Dzieci! Z nami Twój maluch pozna otaczający go świat, rozwinie swoją kreatywność i wraz z nowymi kolegami nauczy się języka. Zapraszamy wszystkie dwulatki wraz z rodzicami/opiekunami na pierwsze zajęcia bezpłatne!

Podczas 60 minutowych zajęć Wasze pociechy będą miały możliwość spędzenia efektywnie czasu na kreatywnej zabawie z rówieśnikami. Nie tylko poznają świat muzyki i rytmu poprzez taniec, śpiew i zabawy ruchowe ale również nauczą się języka angielskiego. Zajęcia te uczą wrażliwości i skupienia jak również dają upust dziecięcej energii. Dzieci będą mogły spędzić aktywnie czas ze swoją mamą jak również zintegrować się z dziećmi w swoim wieku. Wspaniała zabawa gwarantowana! A na koniec każdych zajęć wszyscy mają możliwość zapoznania się z nowymi smakami w naszym kąciku kulinarnych pyszności. Serdecznie zapraszamy !!    

 

Liczba miejsc ograniczona! Zapisy i wszelkie zapytania pod numerem telefonu 669-697-756 lub mailowo: wesoledzieci@nannyexpress.pl

Grupy wiekowe 2-3 lata:

Środa – 17.00

Czwartek – 16.00

Cena:

Karnet 4 zajęć 99zł. Pierwsze zajęcia bezpłatne.

Miejsce:
Aleja Witosa 31

CH Panorama, lokal 125

00-710 Warszawa

Gwiazdkowe prezenty od 5.10.15.

Zobacz także