Zajęcia z cyklu Bezpieczne dziecko dla rodziców i dzieci w Sopocie

piątek 19.08.2016

Złość dziecka

Więcej bliskości, więcej miłości – życie bez złości. Zajęcia z cyklu „Bezpieczne dziecko” dla rodziców i dzieci od 8 lat. W przebiegu spotkania będzie trochę teorii i wyjaśnień, a trochę ćwiczeń – żeby nauczyć się myśleć w taki sposób, który skieruje nas ku pogodnym, pełnym radości uczuciom.

Złość to uczucie, którego nie lubimy, jednak często nam towarzyszy. Czy jest potrzebna? Jeśli tak, to kiedy i po co? W wielu sytuacjach pojawia się niepotrzebnie. Jak zadbać o to, by zatrzymać ją w zarodku, pozwolić za to rozwijać się miłości i bliskości?

Prowadzenie: dr Elżbieta Zubrzycka – biolog i psycholog, założycielka Gdańskiego Wydawnictwa Psychologicznego. Pracowała jako terapeuta z dziećmi i rodzinami w Poradni Nerwic, wykładała na Uniwersytecie Gdańskim i prowadziła prace naukowe.Jest autorką licznych książek dla dzieci, rodziców i nauczycieli. Poprzez literaturę uświadamia czym jest przemoc i jak sobie z nią radzić, jak skutecznie się komunikować a także jak sprostać poczuciu straty, tęsknoty i lęku. Seria książek jej autorstwa buduje program edukacyjny „Bezpieczne Dziecko”, mający na celu pomoc w stworzeniu systemu przeciwdziałania przemocy poprzez wychowywanie od najwcześniejszych lat życia społecznego. Kilka książek jej autorstwa jest lekturami szkolnymi, m.in. Powiedz komuś, Słup soli, O zajączku Filipie, który ze strachu dokonał wielkich czynów.

Na spotkanie zapraszamy do Klubu 3 Siostry, ul. Powstańców Warszawy 6, Sopot
19 sierpnia, godz. 17:00-18:30
Organizator: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne dla dzieci i rodziców

Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne


Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne jest oficyną publikującą książki naukowe, popularnonaukowe i poradnikowe z zakresu nauk społecznych. Zajmujemy się przede wszystkim psychologią, ale mamy w swojej ofercie także książki z takich dziedzin, jak pedagogika, edukacja, …

Więcej

Adres:

ul. Bursztynowa 25; 80-342 Gdańsk

Kontakt:

58 551 61 04; 58 511 34 31
handel@gwp.pl
http://www.gwp.pl
facebook

Zobacz także