Zajęcia z angielskim native speakerem – Akademia Czarodziejstwa

Online

poniedziałek 28.06.2021 do środa 30.06.2021

289

Zajęcia z angielskim native speakerem - Akademia Czarodziejstwa

Niebawem powrócimy do Akademii Czarodziejstwa! 28.06 o godzinie 10:00 rozpoczynamy pierwsze zajęcia z cyklu tygodniowego obozu językowego online dla dzieci w naprawdę magicznej atmosferze!

Akademia Czarodziejstwa to 5 dni zajęć z języka angielskiego online prowadzonych przez angielskiego native speakera prosto z jego ojczyzny. Każde spotkanie odbywa się za pośrednictwem ekspresowego pociągu Zoom i trwa godzinę, a po zakończeniu wyprawy dzieci otrzymują materiały do kreatywnej pracy własnej Arts&Crafts.

To fantastyczny sposób na pożyteczne wykorzystanie wakacyjnego czasu, poprawę języka i poznanie nowych znajomych o podobnych zainteresowaniach.

Napisz do nas w wiadomości prywatnej na Facebooku, by zapewnić swojemu dziecku najbardziej magiczne zajęcia z angielskiego, jeszcze tego lata. Do zobaczenia na zajęciach!

Zapraszamy także do odwiedzenia naszej strony internetowej.

Koszt kursu to 289 zł.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Zajęcia z angielskim native speakerem – Akademia Czarodziejstwa

LEO Academy Cambridge

LEO Academy zostało zainspirowane przez dzieci. Naszym celem jest dostarczanie najlepszej edukacji online w połączeniu z poznawaniem różnych krajów i kultur z doświadczonymi lektorami-native speakerami. Nasze 5 dniowe obozy językowe (codzienne 60 minut LIVE + …

Więcej

Adres:

Suite 8
CB22 7ZE Cambridge


Kontakt:

602224277
info@leo.edu.pl
https://leoacademy.online/pl/
facebook