Zajęcia weekendowe z Małym Inżynierem

wtorek 19.01.2021 do poniedziałek 01.03.2021

Zajęcia weekendowe z Małym Inżynierem

Jeśli brak czasu sprawia, że nie możesz posłać dzieci na zajęcia w tygodniu to świetnych rozwiązaniem są zajęcia weekendowe, które odbywają się cykliczne w soboty. W każdym miesiącu proponujemy inną tematykę, tak aby każdy mógł sprawdzić w czym czuje się najlepiej.

W lutym oferujemy:
– Eksperymenty poziom 0, czyli wprowadzenie do świata doświadczeń dla najmłodszych. Dzieci będą świadkami swoich pierwszych reakcji chemicznych oraz zapoznają się z podstawami praw fizyki.
– Programowanie Scratch to świetna okazja, żeby wejść w wirtualny świat IT. Jest to pierwszy krok w nauce programowania.
– Elektronika junior to tworzenie własnych układów. Dowiemy się między innymi w którą stronę płynie prąd i jak połączyć diody, żeby świeciły pełnią blasku.

W marcu stawiamy na programowanie.-Robotyka Lego WeDo 2.0 to budowanie robotów, które następnie będą zaprogramowane do wykonywania konkretnych czynności.
– Programowanie Minecraft, czyli nauka programowania na przykładzie uwielbianej przez dzieci gry.
– Programowanie Roblox to nie tylko nauka programowania w języku Lua, ale również tworzenie trójwymiarowych modeli, które wykorzystywane są wewnątrz własnych rozgrywek.

Kameralne grupy gwarantują bezpieczeństwa podczas zajęć. Dodatkowo zapewniamy zdrowy poczęstunek w postaci owoców i warzyw oraz stały dostęp do wody pitnej.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Edukacyjne zajęcia dla dzieci Mały Inżynier

Mały Inżynier

Mały Inżynier organizuje wyjątkowe eventy i zajęcia edukacyjne dla dzieci i młodzieży. Specjalizuje się w warsztatach z zakresu nauk ścisłych, robotyki, elektroniki i programowania. Kładziemy nacisk przede wszystkim na praktyczny wymiar zajęć, umożliwiając dziecku samodzielne myślenie …

Więcej