Zajęcia w Młodzieżowym Domu Kultury

aleja Niepodległości 763, Sopot mapa

poniedziałek 05.09.2016 do niedziela 25.09.2016

Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza na zajęcia dzieci i młodzież  w każdym wieku. Po wakacyjnej przerwie Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie zaprasza młodych sopocian  na zajęcia do swojej siedziby przy Alei Niepodległości 763.

 

„Od wielu lat z sukcesami wspieramy rodziców i szkołę  tworząc bezpieczne i  przyjazne środowisko dla rozwoju osobowości naszych wychowanków. Tutaj swoje zainteresowania i zdolności mogą rozpoznać i doskonalić miłośnicy aktywnego i twórczego spędzania wolnego czasu” – mówią pracownicy i nauczyciele Młodzieżowego Domu Kultury – „W naszej ofercie są propozycje edukacyjne dla najmłodszych, dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych” – dodają zapraszając na zajęcia dzieci i młodzież w każdym wieku.

 

Zajęcia artystyczne:

plastyka i malarstwo dla dzieci i młodzieży, pracownie gry na instrumentach /pianino, flet, gitara, saksofon, wokal, taniec i teatr tańca, teatr (Teatrzyk Błękitnego Czasu) dla dzieci i młodzieży.

 

Zajęcia sportowe:

pływanie, gimnastyka korekcyjna z elementami akrobatyki i tańca, karate, szachy i gry planszowe, modelarstwo.

 

Zajęcia edukacyjne i wspierające:

rytmika, zajęcia w klubie twórczego dziecka, język angielski, logopedia.

 

Warto przypomnieć, że uczestnicy zajęć i warsztatów sopockiego Domu Kultury odnoszą liczne sukcesy zarówno w swoich szkołach jak i w konkursach międzyszkolnych, rozwijają swoje zainteresowania, doświadczają radości i zabawy, wzmacniają poczucie własnej wartości, nawiązują wartościowe relacje rówieśnicze, i – co jest jedną z najcenniejszych wartości – przeżywają przygodę odkrywania siebie i świata.

 

Szczegółowe informacje o naszej ofercie można znaleźć na stronie internetowej www.mdk.sopot.pl .

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Zajęcia w Młodzieżowym Domu Kultury

Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie

Młodzieżowy Dom Kultury to placówka, w której każdy znajdzie dla siebie ciekawe, wartościowe zajęcia w licznych pracowniach, sekcjach i klubach   Kto ?   Każda uczennica i każdy uczeń szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum, który uzyska zgodę rodziców może zostać …

Więcej

Adres:

Młodzieżowy Dom Kultury

81-838 Sopot
Al. Niepodległości 763


Kontakt:

tel. 551 41 31
http://www.mdk.sopot.pl/
facebook

Zobacz także