Zajęcia umuzykalniające metodami Gordona i Suzuki

Muzyczna Przystan, Żytnia, Warszawa, mapa

sobota 03.12.2016

muzyczna przystań gordonowskie muzyka

Na zajęciach muzycznych rytmiczno-suzukowo-gordonowskich przede wszystkim dużo śpiewamy. Tak jak w metodzie suzuki pierwszym nauczycielem dziecka jest rodzic, dlatego zachęcamy rodziców aby śpiewali wraz z dzieckiem.

Na początku spiewamy piosenkę powitalną. Kontakt dziecka z żywym instrumentem ma ogromne znaczenie. Aby śpiewać piosenki czysto nauczyciel pomaga grając pizzicato. Następnie dzieci korzystają z piosenek z 1 zeszytu suzuki. Kotek goni myszkę , hopsasa,czekolada,ruda wiewiorka , wyszły w pole kurki trzy… Ucząc się tych prostych piosenek korzystamy też z metody Gordona , śpiewając oraz wplatając proste improwizacje. Wspaniały sposób aby rozwinąć słuch dziecka a może również zainspirować do nauki gry na skrzypcach ( Prowadząca to nauczyciel suzuki i jest możliwość rozpoczęcia  indywidualnej nauki gry na skrzypcach.)

piątki godz 17.30.

 

Muzyczna Przystań Żytnia 13/108 tel 781341883, muzycznaprzystan@wp.pl, www.muzycznaprzystan.com

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
muzyczna przystań zajęcia dla dzieci

Muzyczna Przystań

Zapraszamy do " Muzycznej Przystani", jest to miejsce, w którym zarówno dzieci jak i dorośli mogą realizować marzenia związane z muzyką. Prowadzimy zajęcia indywidualne z nauki gry na instrumentach dla dzieci oraz dorosłych: gitara, pianino, …

Więcej

Adres:

ul. Żytnia 13/108
01-014 Warszawa
(Wejscie od ul. Leszno)


Kontakt:

781341883
muzycznaprzystan@wp.pl
http://www.muzycznaprzystan.com