Zajęcia teatralne w Staromiejskim Domu Kultury

Staromiejski Dom Kultury, rynek Starego Miasta, Warszawa,
📅 poniedziałek 27.06.2016 do piątek 15.07.2016
Staromiejski Dom Kultury w Warszawie, zajęcia dla dzieci Warszawa Śródmieście
Spotkania odbywać się będą w dniach 27 czerwca – 15 lipca 2016 r., od poniedziałku do piątku, w Piwnicy na Wójtowskiej:

– godzinach 10.00-12.00 – zajęcia dla dzieci. Zajęcia dla grupy dzieci (od 10 do 20 osób) trwają 1 – 1,5 h. Dzieci przyjmowane są na zajęcia poprzez zgłoszenie grupy. Na zajęcia dla dzieci składają się z różnych zadań improwizacji, zabawy ze światłem scenicznym, dźwiękiem, rekwizytem i kostiumem.

– w godzinach 12.00-15.00 – zajęcia dla młodzieży. Podczas spotkań uczestnicy będą zespołowo tworzyć i realizować własne pomysły miniatur scenicznych (uwzględniając scenariusz, inscenizację, kostium, oświetlenie, efekty dźwiękowe) lub będą pracować nad monologiem na podobnej zasadzie.

Zapisy u Małgorzaty Graczyk – e-mail: mgraczyk@sdk.pl; tel. 501-754-916