Zajęcia stałe dla dzieci i dorosłych w Domu Muz w Toruniu

różne lokalizacje

środa 14.09.2016 do piątek 30.09.2016

zajęcia pozalekcyjne

Wraz z początkiem nowego roku szkolnego Dom Muz startuje z nową ofertą zajęć dla dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych. Warsztaty są prowadzone we wszystkich trzech filiach placówki: na starówce, Podgórzu i Rudaku. Dla przedszkolaków przygotowano uwrażliwiające na muzykę zajęcia rytmiczno-umuzykalniające oraz gry i zabawy plastyczno-ruchowe rozwijające wyobraźnię dziecka. Z kolei na dzieci od 7 roku życia czeka nauka tańców folkowych, spotkania ze sztuką użytkową, pracownia ceramiczna oraz warsztaty teatralne. Starszaki natomiast mogą pod opieką instruktorów z Domu Muz nauczyć się grać na gitarze czy tworzyć biżuterię oraz ozdobne przedmioty do domu. W toruńskiej instytucji działają też dwie grupy teatralne. Studenci i licealiści mogą zapisać się do mającego na koncie 18 premier podgórskiego Teatru Amorficznego, natomiast w Domu Muz na starówce działa międzypokoleniowa grupa teatralna, do której mogą dołączyć osoby w każdym wieku, a szczególnie mile widziani są rodzice z dziećmi oraz seniorzy. Dla dorosłych przygotowano również inne propozycje: jogę, tańce etniczne czy wieczory rękodzieła.

Aby zapisać się na zajęcia należy zadzwonić pod numer telefonu 56 621-05-81. Zapisy prowadzone są do końca września, a zajęcia ruszą w październiku. Ich koszt zaczyna się już od 25 zł miesięcznie.

Szczegółowy opis oraz cennik można znaleźć na stronie www.dommuz.pl

Szczegółowy opis zajęć
Dla dzieci
Dla dorosłych