Zajęcia sportowe dla dziecka – Nowy semestr w Akademii Espanola

🗺
📅 czwartek 07.03.2019 do czwartek 21.03.2019
Zajęcia sportowe dla dziecka - Nowy semestr w Akademii Espanola

Ruszyły zapisy na nowy semestr w grupach zajęć Ninos i Academia w Fundacji Espanola!

Akademia sportowa dla dzieci 1-5 lat NINOS polega na ćwiczeniach ogólnorozwojowych z aktywnym udziałem rodzica i nauką języka hiszpańskiego, a dzieci uczą się dodatkowo podstawowych form ruchowych:

bez nazwy
  • Piłki nożnej
  • Piłki ręcznej
  • Tenisa
  • Siatkówki
  • Koszykówki

Serdecznie zachęcamy do wypróbowania pierwszych nieodpłatnych zajęć w dogodnej lokalizacji na Śląsku.

W tym celu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na www.fundacjaespanola.pl lub skontaktować się telefonicznie pod numerem telefonu 534-601-955

Czy i jak motywować dzieci

ZAPRASZAMY!