Zajęcia pozalekcyjne 2022/23 w Małym Inżynierze

Zajęcia pozalekcyjne 2022/23 w Małym Inżynierze

Mały Inżynier
🗺 mapa
📅 piątek 23.09.2022 do piątek 07.10.2022
Zajęcia pozalekcyjne 2022/23 w Małym Inżynierze

W czasie przygotowań do nadchodzącego roku szkolnego nie można zapomnieć o tym, co po szkole. Szukasz ciekawych zajęć pozalekcyjnych dla swojego dziecka? Chcesz rozbudzić w nim nowe pasje i zainteresowanie naukami ścisłymi?

Zapraszamy na zajęcia pozalekcyjne w Małym Inżynierze. W tym roku szkolnym przygotowaliśmy dla Was wiele tematyk warsztatów z programowania, robotyki, eksperymentów oraz elektroniki.

Dzięki warsztatowej formule dzieci uczą się w najlepszy możliwy sposób – przez zabawę. Nasze zajęcia to propozycja, która daje możliwość praktycznego poznawania różnych dziedzin technicznych. Mocno wierzymy w to, że będzie to początek niezwykłej pasji związanej z naukami ścisłymi. Cykl zajęć pozalekcyjnych wynosi 30 spotkań. Zajęcia są zaplanowane do końca roku szkolnego, w określonych terminach (ten sam dzień tygodnia oraz godzina). 

Jeśli Twojemu dziecku brakuje czasu na zajęcia stacjonarne w tygodniu, posiadamy alternatywę dla takich osób. Organizujemy spotkania  weekendowe (4 spotkania po 2 godziny) z danej tematyki. Realizowane tematy będą takie jak na zajęciach pozalekcyjnych.

 Co znajdziecie w naszej ofercie i co czeka dzieci w trakcie spotkań?

  • Robotyka Lego (np. WeDo, Boost, Mindstorms): W czasie zajęć z robotyki dzieci poznają świat maszyn: dowiedzą się czym jest robot, czujnik, silnik; zbudują i zaprogramują własne roboty.
  • Programowanie (np. Minecraft, Aplikacje Mobilne, Python, Roblox): W czasie zajęć z programowania przybliżymy im tematy związane z programowaniem: w wybranych językach programowania stworzymy m.in skrypty do własnych gier lub aplikacje, będziemy ćwiczyć logiczne myślenie i umiejętności związane z kodowaniem.
  • Eksperymenty (np.  Slime, Mały Odkrywca, Szalony Naukowiec): W czasie zajęć z eksperymentów uczestnicy będą stawiać własne tezy naukowe dotyczące takich nauk jak chemia, fizyka, biologia – a następnie sprawdzą ich prawdziwość podczas zaplanowanych eksperymentów. 
  • Elektronika (np. Junior, Analogowa): W czasie zajęć z elektroniki kursanci dowiedzą się czym jest kondensator, rezystor, tranzystor, prawo Ohma i nauczą się prawidłowo obsługiwać narzędzia elektroników (miernik, lutownica, itp.).

Zapisy, terminy i dodatkowe informacje znajdziesz na stronie:

https://www.malyinzynier.pl/zajecia-pozalekcyjne-warszawa

Kontakt

https://www.malyinzynier.pl/
Mały Inżynier
telefon: 732 717 311
e-mail: warszawa@malyinzynier.pl
fb: https://www.facebook.com/malyinzynierwarszawa

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie