Zajęcia popołudniowe dla dzieci oraz maraton taneczny w Elblągu

CSE Światowid Elbląg, Plac K.Jagiellończyka 1 mapa

niedziela 18.09.2016

zajęcia pozalekcyjne

Dzieci i młodzież, a także dorośli, którzy chcą rozwijać swoje pasje z pewnością znajdą w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” coś dla siebie. Ci, którzy chcieliby najpierw sprawdzić wyposażenie pracowni czy porozmawiać z instruktorami będą mogli to zrobić podczas Drzwi Otwartych Pracowni oraz Maratonu Tanecznego.

 

Maraton taneczny

W niedzielę, 18 września od godz. 16:00 do 19.00 w holu głównym Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu odbędzie się bezpłatny maraton taneczny. Będą pokazy w wykonaniu tancerzy EKT „Jantar” i „Promyka” oraz bezpłatne warsztaty taneczne, z takich form, jak: rytmika, taniec towarzyski, hip-hop, sumba kids, zumba, celluSTOP, lady latino czy pilates.

– Niemal wszystkie proponowane przez nas w nowym sezonie formy tańca będzie można zobaczyć w ciągu jednego popołudnia – mówią organizatorzy. – Impreza jest bezpłatna więc warto przyjść, poruszać się i wybrać to, co najbardziej nam odpowiada.

Szczegóły wszystkich zajęć i warsztatów, które odbywają się w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu dostępne są na stronie www.swiatowid.elblag.pl w zakładce Kursy i sekcje.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Zajęcia popołudniowe dla dzieci oraz maraton taneczny w Elblągu

"Światowid" Centrum Spotkań Europejskich

Światowid jest pomysłodawcą i realizatorem wielu przedsięwzięć kulturalnych. Dzięki szczególnej trosce o rozwój twórczego ruchu kulturalnego zrealizowaliśmy imprezy artystyczne, które z czasem stały się cykliczne i zyskały zasięg ogólnopolski oraz międzynarodowy. Są to m.in.: Ogólnopolski …

Więcej

Adres:

Plac Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg


Kontakt:

+48 55 611 20 50
http://www.swiatowid.elblag.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:tanieczawody

Zobacz także