Zajęcia pokazowe – DigiKids Academy

📅 niedziela 10.03.2019
🎫 59zł
Bezpłatne warsztaty w DigiKids Academy 16 września

Zajęcia pokazowe DigiKids Academy to zaproszenie do cyklu warsztatów dla dzieci w wieku 10-12 . Zapiszcie się już dziś na warsztaty pokazowe w niedzielę 10 marca, godz. 10:00-13:00, przy ul. Chmielnej 26/9. Wstęp 59 zł. Jeśli spodobają Wam się zajęcia pokazowe, zapraszamy na cały semestr! Zapisy na cały semestr zbierzemy podczas zajęć pokazowych, można też wykupić bilet przez Evenea. Poniżej kilka szczegółów dotyczących pozostałych zajęć w semestrze wiosennym DigiKids Academy.

DigiKids Academy -> Semestr Wiosenny 2019 to praktyczne warsztaty z nowoczesnych umiejętności dla Twojego dziecka 🙂 Zapraszamy dzieci 10-12 lat na 6 warsztatów (bloki po 3 godziny) w co drugi weekend! Niedziele od 24.03 do 9.06.   Jakie fantastyczne kompetencje zdobywamy w tym semestrze?

-> programowanie w App Inventor – tworząc proste aplikacje w App Inventor dzieci nauczą się nie tylko podstaw programowania, ale także analitycznego myślenia, wartości konsekwencji i dociekliwości.

-> podstawy inżynierii „Zrób to sam’ – poznajemy fascynujące właściwości światła, a co najważniejsze, sami konstruujemy urządzenia, takie jak latarka, aparat otworkowy i wiele innych.

Bilety na warsztaty zakupić można pod tym linkiem.

Czy i jak motywować dzieci

Wiosenny semestr w DigiKids Academy - start 23/24 luty