Zajęcia piłki nożnej dla najmłodszych 2-7 lat

ul. Grota Roweckiego 1 Łódź mapa

wtorek 11.02.2020 do niedziela 16.02.2020

Zajęcia piłki nożnej dla najmłodszych 2-7 lat

Nie możesz zdecydować na co zapisać swoje dziecko?

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia pokazowe z piłki nożnej dla dzieci w wieku od 2 do 7 lat.

Dzieci biorą udział w zajęciach pokazowych.

Szkółka piłkarska Football Kids to zajęcia piłkarskie dla przedszkolaków. Treningi ogólnorozwojowe są ukierunkowane na piłkę nożną dla najmłodszych dzieci zarówno chłopców jak i dziewczynek w wieku od 2 do 6 roku życia. Gry i zabawy w łatwy i przyjemny sposób pozwalają nam rozwijać cechy motoryczne u najmłodszych dzieci. Wieloletnie doświadczenie trenerów i twórców programu w pracy z dziećmi przedszkolnymi przekłada się na bardzo atrakcyjny program.

‘FOOTBALL KIDS – Piłkarska jedenastka’ to autorski program stworzony z myślą o najmłodszych w celu propagowania umiejętności piłkarskich wśród dzieci. Zajęcia ruchowe wzbogacone są nauką podstawowych słów z dziedziny piłki nożnej w języku angielskim. Grupy liczą maksymalnie 11 osób, czyli tyle ile piłkarzy gra w jednej drużynie w prawdziwym meczu. Ponieważ grupy są niewielkie, na zajęciach panuje miła, rodzinna atmosfera. Dzieci dzielimy na 3 grupy wiekowe, tak aby w wymierny sposób dostosowywać trening do poziomu rozwoju naszych adeptów.

TRENERZY posiadają wykształcenie pedagogiczne i odpowiednie przeszkolenie państwowe z zakresu prowadzenia zajęć z piłki nożnej (instruktorzy i trenerzy UEFA). Dodatkowo każdy trener posiada szkolenie i certyfikat ‘FOOTBALL KIDS – Piłkarska jedenastka’. Zapraszamy chłopców i dziewczynki od 2 do 6 lat na pierwsze bezpłatne zajęcia z piłki nożnej !!!

Aby wziąć udział w bezpłatnych zajęciach piłki nożnej zapraszamy do rejestracji przez stronę internetową https://panel.football-kids.com  Prosimy po wybraniu miasta o wybranie dzielnicy, która Państwa interesuje.

Treningi odbywają się w Łodzi:

WIDZEW ul. Grota Roweckiego 1.

Grupa 2-3 latki

Piątek 17:00

Grupa 4-5 latki

Poniedziałek 16:45

Poniedziałek 18:45

Piątek 17:45

Grupa 6-7+ latki

Poniedziałek 17:45

Piątek 18:45

 

BAŁUTY Plantowa 7

Grupa 2-3 latki

Środa 17:00

Grupa 4-5 latki

Środa 18:00

Grupa 6-7+ latki

Środa 19:00

Football Kids na Małej Piętnastki 1 – otwarcie DSC_0131

 

 

ZAPRASZAMY !!!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Football kids Łódz

Football Kids

Szkółka piłkarska Football Kids to zajęcia piłkarskie dla przedszkolaków. Treningi ogólnorozwojowe są ukierunkowane na piłkę nożną dla najmłodszych dzieci zarówno chłopców jak i dziewczynek w wieku od 2 do 6 roku życia. Gry i zabawy …

Więcej

Adres:

Łódź ul. Plantowa 7
Łódź ul. Grota Roweckiego 1.


Kontakt:

570 883 882
a.stanczewska@football-kids.com
http://football-kids.com/
facebook

Zobacz także