Zajęcia piłki nożnej dla najmłodszych 2-6 lat

Łódź, Bałuty, Ul. Plantowa 7
📅 środa 24.01.2018 do środa 28.02.2018
Football Kids Łódź - Nowy Sezon - Zapraszamy

Zapraszamy chłopców i dziewczynki od 2 do 6 lat na zajęcia z piłki nożnej !!! Pierwsze zajęcia pokazowe bezpłatne już w najbliższą środę.

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA NA TEN SEZON

Szkółka piłkarska Football Kids zaprasza na treningi piłki nożnej dla dzieci w wieku 2-6 lat.

Treningi odbywają się w Łodzi:

BAŁUTY

Plantowa 7 (Zespół Szkół nr 5)

Grupa 2-3 latków: Środa godz 17:00

Grupa 4-5 latków: Środa godz 18:00

Grupa 6-latków:   Środa godz 19:00

Masz pytanie ? Kontakt: + 48 570 883 882 email: a.stanczewska@football-kids.com, footballkids@o2.pl

Aby wziąć udział w bezpłatnych zajęciach piłki nożnej zapraszamy do rejestracji przez stronę internetową http://football-kids.com/zapisz-sie-na-zajecia/ Prosimy po wybraniu miasta o wybranie dzielnicy, która Państwa interesuje. Szkółka piłkarska Football Kids to zajęcia piłkarskie dla przedszkolaków. Treningi ogólnorozwojowe są ukierunkowane na piłkę nożną dla najmłodszych dzieci zarówno chłopców jak i dziewczynek w wieku od 2 do 6 roku życia. Gry i zabawy w łatwy i przyjemny sposób pozwalają nam rozwijać cechy motoryczne u najmłodszych dzieci. Wieloletnie doświadczenie trenerów i twórców programu w pracy z dziećmi przedszkolnymi przekłada się na bardzo atrakcyjny program. ‘FOOTBALL KIDS – Piłkarska jedenastka’ to autorski program stworzony z myślą o najmłodszych w celu propagowania umiejętności piłkarskich wśród dzieci. Zajęcia ruchowe wzbogacone są nauką podstawowych słów z dziedziny piłki nożnej w języku angielskim. Grupy liczą maksymalnie 11 osób, czyli tyle ile piłkarzy gra w jednej drużynie w prawdziwym meczu. Ponieważ grupy są niewielkie, na zajęciach panuje miła, rodzinna atmosfera. Dzieci dzielimy na 3 grupy wiekowe, tak aby w wymierny sposób dostosowywać trening do poziomu rozwoju naszych adeptów. TRENERZY posiadają wykształcenie pedagogiczne i odpowiednie przeszkolenie państwowe z zakresu prowadzenia zajęć z piłki nożnej (instruktorzy i trenerzy UEFA). Dodatkowo każdy trener posiada szkolenie i certyfikat ‘FOOTBALL KIDS – Piłkarska jedenastka’.

Zapraszamy chłopców i dziewczynki od 2 do 6 lat na pierwsze bezpłatne zajęcia z piłki nożnej !!!

Prosimy po wybraniu miasta o wybranie dzielnicy, która Państwa interesuje.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!